Czas pożegnania

Ok, bywaj

1 polubienie

W czym masz problem, nie odpisałeś na priv.

I dobrze, przynajmniej jednego chama mniej.

Żegnaj książę! Będziemy jeszcze długo pamiętać twoje chamstwo, brak kultury osobistej i wątpliwą edukację. Obyś żył w zdrowiu!

przyganiał kocioł garnkowi…

2 polubienia

Prędzej ty powinieneś stąd odejść. Twoje chamstwo pomieszane z głupotą jest gorsze i bardziej widoczne. Twoich ironi nikt mądry nie będzie czytał

1 polubienie

Zostań. Jesteś wartościowym komentatorem.

Ło matko i córko! Jeszcze sobie felgę ściągnij do kompletu z głównej na DP - będzie duo 2ch tenorów.
@Sisco Kojarzę Cię z głównej na DP.

Już usunął konto, bo jest anonimem w komentarzach. Trochę go widywałem, ale bardziej pełnił rolę znudzonego trola. Nie wiadomo co dokładnie przechodzi, że takie oszczerstwo napisał. Ja nawet na potencjalnego wroga bym tak nie bluźnił jak sisco

Przecież lekko licząc 70% zalogowanych na DP to znudzone trolle (zwłaszcza na głównej i forumowym “Na luzie”), więc cóż w tym wyjątkowego? A mocny odór (zgodnie z wypowiedzią sisco) to ekstraklasa trolli z silną domieszką prostactwa (co sam potwierdziłeś w komentarzu).
PS. Kto to jest “potencjalny wróg”? To są też “potencjalni przyjaciele”? Na forach internetowych???

Cienko myślisz. Akurat ja odwzajemniam się złem za zło swoim wrogom z którymi nie jest możliwe pogodzenie się, lub mam z nimi kontakt przez krótki czas i nie trzymam żadnej trwałej więzi (np. dokuczliwa i wulgarna młodzież w szkole). Z chęcią bym dołączył do bezkarnych hejterów w przyszłości o ile tacy się znajdą na polityków PO i resztę niższych partii. Trzeba ich kiedyś poniżyć za to co robią.

A szanowny kolega, to z jakiej planety przybył? :wink:

Przybysz z planety WP. :wink:

Patrz i ucz się…

zszokowany

Zamykaj

Zamykaj @marcin82

Nie, to nie do mnie.

@Radek68 @LORDEK @darek719

Zamknijcie te żarty, bo was oflaguję

Faktycznie, to zaczyna być już żenujące.
Tak więc kto się miał pożegnać, to już to zrobił, wystarczy.