Czas pożegnania

Witam i żegnam,
w związku z ogólnym brakiem kultury na DP w komentarzach, a zwłaszcza z agresywną postawą kilku osób podjąłem decyzję o likwidacji konta.
Czekam jeszcze na informację od moich znajomych, po czym się żegnam.
Większości dziękuję za mile spędzony czas.

Wszystkiego dobrego i bywajcie!

1 polubienie

Żałoba będzie. Żegnasz się a większość nie zna Ciebie, łącznie ze mną.

Ja poznałem, ale ze złej strony. Żadna strata. Prowokator.

Po ludzku. Piszę co widzę.

Nie kojarzę Cię @Sisco :smiley:

@Sisco wpis usuwasz, więc jednak coś Cie trzyma na forum. Bo gdyby było inaczej, miałbyś gdzieś wpis. To jednak zostajesz na forum.

Nie, wywalam, by nie było po mnie śladu. Jak chcesz to pomóż i się żegnamy.

W czym mam Ci pomóc i jak

W likwidacji wątku.

To po cholere go zakładałeś …

Wiecie co… A zresztą, jak zwykle. Dobre, kur… programy.

Ale dzieciak

No i o tym właśnie mówię. Większość pomocna, miła i uczynna.

Masz problem z odpowiedzią? Równie dobrze mogłeś wejść tutaj: https://ssl.dobreprogramy.pl/UsuwanieKonta.html

Nie w każdym temacie jest brak kultury. Widocznie trafiłeś na takie a nie inne osoby bądź i puściły ci nerwy i też rzuciłeś coś od siebie.

Ale żeby od razu uciekać ?

Nie jest “zaprzyjaźniony” z forum. Drogę do ucieczki już podałem jemu.

1 polubienie

Ale ja wiem, jak usunąć konto. Chodziło mi tylko, by usunąć ten wątek na forum, by uniknąć dalszych komentarzy typu: nie znam cię, to krzyż ci na drogę i takie tam.

Ps. A chciałem się tylko pożegnać, jak cywilizowany człowiek. No to mam za swoje.

1 polubienie

Trudno “żegnać się” z forum, gdy temat pożegnalny jest jednocześnie twoim pierwszym i jedynym tematem na forum.
Również wszystkie posty, jakie napisałeś, są tylko tu.

Ale skoro temat jest w dziale o portalu, to rozumiem, że o portal Ci chodzi, a nie o forum. Niestety jedno z drugim jest powiązane loginem (i tylko tym), ludzie tu i tam są różni, choć to oczywiście te same konta. Jak usuniesz konto tam, to i tu.

1 polubienie

Spokojnie, forum to nie Port Lotniczy, nie musisz ogłaszać swojego odlotu :wink:

2 polubienia

Nie kojarzą Cię ludzie z forum, bo to niekoniecznie ci sami co z portalu.

Reszta poszła na priv