Czas przebywania na stronie a SEO

Nie wiem czy temat dopasowałem do odpowiedniej kategorii. Jeśli chodzi o SEO, to jeśli ktoś przejdzie na moją stronę internetową, będzie na niej np kilka minut, ale nie zrobi nic dalej, czyli nie kliknie nigdzie, nie przejdzie na żadną podstronę, to co to oznacza dla google? Czy takie wejście realnie cokolwiek daje? Chodzi o współczynnik odrzuceń i nie tylko. A jeśli ktoś otworzył sobie moją stronę w nowej karcie i jest na innej karcie, to nawet jeśli karta z moją stroną była otwarta przez np godzinę, ale jeśli odwiedzający był na karcie z moją witryną tylko kilkanaśie sekund, to czy to miało jakiekolwiek znaczenie dodatnie, że ktoś miał otwartą kartę z moją witryną „aż” godzinę?

Zadzwoń do Google i zapytaj. :wink: Tak, pobyt i interakcja ma znaczenie, minimalne, ale co i ile, to nie wiadomo. Przy „amatorskiej stronie” (czyli nie agencji lub portalu typu WP), to temat pomijalny.
Jeżeli chcesz, dla poprawy seo, kupić sobie ruch na stronie, to lepiej kup artykuł 80-90% pozycji strony to po połowie treść i linki.