Czas, przez który będzie chodził laptop - jak?

Hej! Jak odpalić i poszperać, żeby mieć takie coś :

24048.png?AWSAccessKeyId=AKIAJSLBNACOS3UTO6HA&Signature=7rJfqYuoT8uxm%2Bs1MNPYWF7WSOY%3D&Expires=1247686034

Chodzi mi o Pozostało : 8 godz. 24 min.

Też chciałbym wiedzieć po wejściu w ten panel zarządzania, żeby mi sie czas, przez ile będzie pracować.

Jak to właczyć w Vista? Da się bez instalacji dodatkowego softu? A może to jakaś mała modyfikacja :stuck_out_tongue_winking_eye: ?

Bo mi tylko pisze % baterii ile pozostało, chciałbym i znać szacowany czas.

Dzięki z góry, pzdr!

zazwyczaj producenci laptopów na swoich stronach zamieszczają oprogramowanie potrzebne do tej opcji… jednak ta na screenie jest czysto z systemu- w Viście też to powinno być-kliknij raz na ikonkę baterii :slight_smile:

W Viście jest identycznie ^^

Wystarczy najechać mychą na ikonkę baterii w tray-u

U mnie niestety to nie jest widoczne - być może że mam Viste modyfikowaną przez Toshibę ; p?

Na dowód i dla niedowiarków - skrin :

beztytulu77.jpg

To nie zależy od stylu VS - na aero to samo.

To nie od tego. Ja mam czystą Vistę i jest to samo.

to dziwne te visty macie…moze xp zrobiony ala vista

bo ja też mam tak jak w windows 7 praktycznie, czas ile wytrzyma bateria jest… :confused:

Taak. Jasne. :stuck_out_tongue: Czysta Vista z SP2 z MSDN.

Mi pokazuje ile baterii pozostało, ale tylko w procentach, w 7 jest czas.

Hm a mi nie dość że w Viście pokazuje po tym jak najadę na ikonkę baterii w trayu to jeszcze na sidebar-ze mam miernik poziomu baterii i tam też mi pokazuje ile czasu zostało :wink:

Dobra, nie na szpanowanie czas kto co ma ; )

BTW : W XP też pokazuje (widziałem na paru screenach)

Czy ktoś wie jak to przywrócić/dodać? Bez sidebara bo z tego syfu nie korzystam, normalnie tak jak na skrinie ; p

Tutaj masz alternatywę:

http://www.notebookbatteryinfo.de.vu/

czasami strona pobierania nie działa, ale jak poszukasz w necie to znajdziesz.

Jak zrobisz dwuklik na bateryjce to masz pokazany czas jaki pozostał

Dzięki, ale chodziło mi o to, w panelu na tej bateryjce w trayu. Na tym co podałem ( na screenie) tylko żeby pisał czas nak na pierwszym screenie z 7.

Zainstaluj sobie BatteryMon, nie jest to może darmowy program ale jak Ci się spodoba to zawsze możesz kupić za 24$. Programik pokazuje ile pozostało czasu działania na baterii, pojemność i wiele innych parametrów, które producent zawarł w baterii.