Czas troszkę doinwestować komputer ;) Pomożecie wybrać podzespoły? (Grafika)

(Neo1888) #1

Na początek powiem, co mam obecnie.

Intel® Core i5-2400 CPU @ 3.10GHz, 3093 MHz

AMD Radeon HD 6670 1 GB RAM

Płyta główna: Gigabyte Z68P-DS3

Pamięć ram: 8GB

Dysk HDD: 1TB

Napęd Pioneera ale to mało istotne...

Jeśli będzie trzeba to wymienię zasilacz ale to też mało istotne.

Polećcie mi jakąś dobrą kartę graficzną,która udźwignie zabawę z Adobe After Effect i Sony Vegasem. Najlepiej, żeby miała wyjścia na 3 monitory.

Dodatkowo jakąś dobrą kartę dźwiękową, która nie szumiałaby po podłączeniu mikrofonu dynamicznego... 

(Goldeneyee4) #2

Będziesz też grał w nowe gry ?

(mrFreeze) #3

Może ta rozumiem, że cena nie gra roli jak nie napisałeś budżetu?

(Neo1888) #4

Widzę, że trolle internetowe nie śpią. Ale pomijając bo na nie szkoda czasu. Co do pytania o gry, tak będę grał w nowe. Chciałbym na wysokich detalach :wink: Budżet, ok. 1000 zł. Jeśli będzie kosztować mniej i spełniać swoje zadania, to po co przepłacać? Jeśli w tej cenie nie da znaleźć się nic znośnego to można i troszkę zwiększyć budżet :wink:) Czy ten komputer udźwignie tego rodzaju kartę, oto jest pytanie...

(mrFreeze) #5

Przepraszam czy Cię obraziłem co zmieniłoby jakbym napisał jaki budżet posiadasz jeżeli nie rozumiesz ironii. Za to ładnie się nam przedstawiłeś jak widać nie śpisz.

Tak poważenie polecam GTX760

(dolar444) #6

dołóż do R9 280X wydajnosc porównywalna z GTX 770.

(Bartosz Galas) #7

Jako grafik odradzam radeona nie ze są wolne czy gorsze ale programy ze stajni Adobe lubią bardziej gforce tak samo z Grafa 3d

(dolar444) #8

Tu zwracam honor kolega ma racje, nie przeczytałem dokładnie do czego ma być wykorzystywana.

Albo dołożyć do mocniejszej GTX 770 albo wspomniana GTX 760.