Czas trwania przesyłki z Orange On-Line

Witam, mam pytanie. Otóż, zamówiłem dzisiaj iPhone 3G w Orange On-Line, i ciekaw jestem, jak długo upłynie zanim kurier zapuka do moich drzwi?

Z własnego doświadczenia - zamawiałem gratisową kartę startową POP

Czas oczekiwania - ok. dwóch tygodni

Jeśli zamówiłeś iPhona to to może potrwać ze względu na jego premierę i dużym zainteresowaniem.

Sądzę, że dojdzie za… 1,5 miesiąca, podobno iPhone zabookowane przed premierą pod koniec września zostaną wydane o_0 8) cierpliwości życzę :wink:

Konrad93 , skoro zapraszają już do salonów Orange po IPhone to na pewno nie są pod koniec września. Zastanów się co napisałeś i posłuchaj czasem radia i obejrzyj reklamy :x :x :x

Jak ja zamawiałem n1600 to czekałem nie cały tydz. dokładnie około 3 dni, ale wiesz to IPhone dużo ludzi może kupić więc max! 2 tyg. więcej nie.

MarS , gratisowa karta POP to nie telefon. Oni to tak naprawdę wysyłaja na swój koszt co za tym idzie nie zależy im na szybkiej wysyłce. Więc nie łącz czegoś co nie pasuje do drugiego :wink: Sam zamawiałem kartę Orange i tez tyle czekałem, ale z telefonem było inaczej.

Hmm, no właśnie z tym, że “iPhonów Ci u nas dostatek” :smiley: chodzi o to, że właśnie nie zainteresowania dużego tymi telefonami ze względu na wysokie ceny abonamentu (w każdym salonie jest dostatek iPhonów na przykład) po za tym, jeśli miało by być tak jak piszesz (Konrad93) to na stronie by było napisane, po prostu że brak asortymentu w danej chwili, a było napisane że jest pod dostatkiem :slight_smile: A to wszystko, że jest duże zainteresowanie tym gadżetem to tylko bajki wymyślane przez Erę i Orange, aby zwrócić uwagę na urządzenie Apple’a :slight_smile: tak czy owak, zastanawiam się ile by to “szło” pomijając Wasze “czarnowidztwo” :smiley: hehe dzięki i pozdrawiam!

OK Paracik, dzięki za info :slight_smile:

Nie ma żadnego znaczenia co zamawiasz. Procedura trwa określony czas i w żaden sposób jej nie przyśpieszysz. Oni najpierw muszą potwierdzić zamówienie a dopiero potem je realizują

A co do karty prepaid. Nie masz racji, że im nie zależy na szybkiej wysyłce. Leżąca bezużytecznie karta sim nie przynosi dochodu. Dopiero w rękach użytkownika zamienia się w złoto :slight_smile:

Równie dobrze można stwierdzić, że użytkownik POP-a wygada w miesiącu 1000 zł i co z tego? Myślisz, że szybciej kartę wyślą? Usługi przynoszą sieci dochód a nie subsydiowane telefony

Może i masz rację, chyba że płaci się za telefon przykładowo 6 stówek ;] wtedy i to jest zarobek dla firmy na pewno większy niż darmowy starter, który może w ogóle zostać nie wykorzystany (podczas, gdy firma i tak wcześniej zapłaci za przesyłkę!).

Orange nie sprzedaje telefonów bez aktywacji, więc to, że Ty zapłaciłeś 600 zł nie znaczy, że tyle telefon kosztuje. Sieć dopłaca do ceny telefonu po to by zdobyć abonenta, który przyniesie o wiele większy dochód niż wartość subwencji

Tyle to ja wiem, chodzi mi o to, że kurier wróci ode mnie z podpisaną umową, 6 stówami w kieszeni i pewnym comiesięcznym zarobkiem dla firmy w wysokości min 150 zł (wartość abonamentu), więc chyba jednak bardziej zależy im na takim kliencie niż na wysłaniu darmowej karty POP (bez urazy!)

Oczywiście masz rację, ale wydaje mi się, że oni realizują zamówienia w kolejności napływających zgłoszeń a nie wybierają z zamówień lepsze lub gorsze sztuki :wink:

Powiedzcie mi -> czy Wy tez od 2 dni nie możecie zalogować sie na orange on-line, a wejscie na strone orange graniczy z cudem ?? ??

Nom wczytuje się ale powoli… Przeciążenia po prostu :slight_smile:

ja iphona zamówiłem 23 sierpnia i wpierw jak dzwoniłem do orange to mówili ze bedzie pod koniec tygodnia, ewentualnie na początku następnego… zadzwonilem 2 raz zeby potwierdzic wyslanie to powiedzieli ze wysla na poczatku nastepnego tygodnia i ze max bedzie do piatku… dzis mamy czwartek, jak do jutra nie przyjdzie do moje zniecierpliwienie przejdzie w ******* ale zobaczymy. dam znac jak bedzie

Uważaj na słownictwo, używaj polskich znaków, opcja edytuj i popraw.JNJN

iphone przyszedł wczoraj 2 godziny po moim poście, wszystko chodzi już zrobił jailbreak-a i ściągam soft. przyszłym urzytkownikom telefonu (czy raczej ipoda z funkcją tel) polecam zaopatrzenie się w router wifi bo większość operacji na plikach dokonuje się nie przez kabel a przez sieć.

iphone przyszedł wczoraj 2 godziny po moim poście, wszystko chodzi już zrobił jailbreak-a i ściągam soft. przyszłym urzytkownikom telefonu (czy raczej ipoda z funkcją tel) polecam zaopatrzenie się w router wifi bo większość operacji na plikach dokonuje się nie przez kabel a przez sieć.