Czas wysyłki za granicę

Witam w piątek zamówiłem fifę 15 z wysyłką do Niemiec w poniedziałek dostałem wiadomość że już wysłali (dodam że kupowałem na stronie ultima.pl) Jest to wysyłka priorytetowa więc moje pytanie brzmi kiedy mniej więcej mogę spodziewać się paczki ?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora.  Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”,  “help”,  “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

A co za problem poprosić sklep o podanie numeru nadania ? Strzelam że za 2-3 dni maks powinieneś dostać paczkę.

Chodzi o to ze pisalem do nich ale nic mi nie odpisali (przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z komputera w szkole w Niemczech)

To czekaj na paczkę :slight_smile:

Wysyłka z zagranicy to loteria.

często dostaję oraz wysyłam paczki do Ameryki i najgorzej jest z elektroniką. Raz dojdzie raz nie tak samo z lekami jeśli nikt nie przechwyci paczki to nie ma problemu.

co do Niemiec to przesyłka powinna iść max tydz. i myślę że problemu z nią nie powinno być jak z wysyłką za ocean.

Z przesyłkami spoza UE jest tak, że przesyłka może zostać zatrzymana przez celników, co może się skończyć naliczeniem VAT-u i ew. cła. Co może nieco opóźnić dotarcie paczki do celu. Nie oznacza to, że jest z nimi źle, po prostu trzeba się z tym liczyć.

Trzeba chyba uzbroić się w cierpliwość. Myślę, że potrwa to do tygodnia.