Czasami gra Far Cry 2 mi się wyłancza

Witam

Na wstępie przedstawię swoją konfigurację:

Core 2 Duo E8400@3.8ghz

Ga-P35-DS3L

4GB DDR2 800Mhz Goodram DCH KIT

Radeon HD4850Top

Dysk 500GB SataII 16Mb

Zasilacz 650 W Super Flower

Podczas gry w Far Cry 2 po jakiś 2-6 godzinach gra albo się zawiesza albo wyłancza niezależnie od tego czy procek jest podkręcony czy nie - a po ustawieniu antyaliasingu na 8x gra przycina się co dwie sekundy, co sie dzieje? HELP ME PLEASE!

Gra orginalna?

nie

I to jest pewnie przyczyna, bo komp spokojnie wyrabia :stuck_out_tongue:

Kupiłem oryginalną i to samo się dzieje - co jakiś czas wychodzi do windowsa - mam vistę 64 home premium

Dodane 27.03.2009 (Pt) 1:02

Kupiłem oryginalną i to samo się dzieje - co jakiś czas wychodzi do windowsa - mam vistę 64 home premium

Nie ważne czy gra to oryginał czy nie. To coś innego.

Jeśli to nie wina tego , czy to oryginał czy pirat to czemu tak się dzieje?

I had the exact same problem, just forced the vertical sync off in nvidia control panel, or in your case CCC if it has the option. Haven’t crashed since on XP or Vista.

Heh, minuty nie byłem na Google.

Chodzi o wyłączenie synchronizacji pionowej na Nvidia Control Panel, sprawdź czy podobnie da się Na Radeonku :slight_smile:

Mam ten sam problem. Na moim kompie gra chodzi na max detalach bez problemu lecz po około godzinie gry wychodzi do windowsa;/ Wyłączałem synchronizacje pionową catalys control center i nie pomogło. CO MOŻE BYĆ TEGO PRZYCZYNĄ ?

Też miałem taki problem ale zrobiłem formata sys zaktualizowałem sterowniki od kompa i do teraz jest wszystko ok ;] gre mam oczywiście oryginalną ;]