Czasowa blokada konta Windows 10

Dzień dobry wczoraj podczas wykonywania jednego zadania z zajęć praktycznych musiałem ustawić kontu na cały czas blokadę konta (brak godzin logowania) przez co nie mogę teraz zalogować się do systemu. Czy jest jakies z tego wyjscie? Z góry dziękuję za pomoc.

Zalogować się na konto administratora i zdjąć blokadę z konta użytkownika.

Właśnie na tym koncie jest ta blokada

W systemie jest ukryte drugie konto administratora. Dostępne jest ono w trybie awaryjnym.

Niestety nie mogę uruchomić trybu awaryjnego z punktu logowania - po kliknięciu uruchom ponownie komputer chodzi na czarnym ekranie bez interfejsu gui. Przez kilka minut nic. Z bootowalnego pendrive nie mam opcji “ustawienia uruchamiania”.

No na tym ekranie klikasz F4 lub 4 i nic??

Nic niestety.

OJ, to niedobrze, ale ja niestety nie pomogę, bo nie wiem za bardzo co ty za blokady powłączałeś no i po choinkę to aktywowałeś?

Chciałeś blokady, to wystarczyło hasło ustawić / zmienić na inne i byłoby dobrze.

Co się pojawia dokładnie po naciśnięciu F4?

Nic nie pojawia się. Miałem zrobić zadania z konfiguracji komputera z egzaminu e12

Net user nazwakonta /time: wpisałem.

I zastanawiam się jak włączyć przy ekranie logowania wiersz poleceń, bo to by problem rozwiązało.

Udalo sie odpalic tryb awaryjny. Co teraz?

Kurcze, jest sposób na Wiersz Poleenia przy ekranie logowania. ctrl+F10 czy coś takiego. Pokombinuj.

Nadal bic

Ten myk nie działa od Windows Vista, z Vistą wprowadzili inną metodę ukrywania konta “Administrator”:

Tez to nie zadzialalo