Czat moderowany

Background:

Mój kochany i uwielbiany przez wszystkich prezes wpadł na pomysł tzw. “godzinki z prezesem” czyli otwarty, anonimowy czat w naszej wewnętrznej sieci dla pracowników. Sęk w tym, że oprocz możliwości wchodzenia jako “gość” nasz prezes zażyczył sobie aby mógł moderować wypowiedzi pracowników nim zobaczą je wszyscy, tak jak na czatach z gosciem specjalnym na onecie (chyba aby uniknąć tzw. “niewygodnych pytań” :stuck_out_tongue: ). Z góry nie dziękuję za odpowiedzi w stylu “google it” czy “poszukaj na sourceforge”, bo już to uczyniłem i nie natrafiłem na nic satysfakcjonujacego mnie.

Requirements:

  • najlepiej w PHP, moze być w JS lub Flash, chodzi o bezpłatne technologie

  • jesli chodzi o bazę danych to jak wyżej - MySQL

  • idąc po ciosie - Open Source

  • możliwość odpalenia na sieci lokalnej, czyli nie wymagane jest połączenie z żadnym zdalnym serwerem

Pozdrawiam i czekam na jakieś ciekawe pomysły :slight_smile:

http://www.phpfreechat.net/ - zobacz na ten (bodajże działa na plikach tekstowych).

Niby wszystko fajne ale może tego nie zaznaczyłem KRYTYCZNĄ funkcjonlanością (której ten chyba nie ma) dla prezesowego czata ma być możliwość takiego moderowania wypowiedzi by można było je usunąć nim trafia na ogólny kanał i będą widoczne dla wszystkich, taka forma cenzury.