Czat palringo nie działa na ubuntu

zainstalowałam palringo, wersję odpowiednią, zarejestrowałam się, wszystko ok. tylko kiedy przychodzi wiadomość na czacie, klikam na nią, żeby odczytać, otwiera mi się okno czata i… nic nie widzę. żadnych treści. niechże mi ktoś pomoże.

Palringo nie jest dostępny dla Linuksa, domyślam się, że instalowałaś z wykorzystaniem Wine, napisz jaka to wersja Wine. Teoretycznie według tej strony http://appdb.winehq.org/objectManager.p … n&iId=6754 program ma status gold, ale niekoniecznie musi działać w 100% poprawnie, co zostało zaznaczone na tej stronie, chodzi o tę informację.

W skrócie oznacza to, że pomimo tego, iż program działa dobrze na testowanej wersji, nie znaczy, że tak wciąż jest.

Pozdrawiam!

wine 1.4. dzięki, dowiedziałam się przynajmniej jak bardzo niedoskonały mam system -.- to nie pierwszy program, który działa niepoprawnie

Działające wersje testowane były na starszych wersjach Wine, a z Wine bywa tak, że w starej wersji coś działa, a w nowej już nie, taka loteria :wink:

Do kogo masz pretensje? Pretensje możesz mieć tylko do siebie, Linux nie jest darmowym Windowsem , nie dziw się, że programy z Windowsa nie działają poprawnie, to tak jakbyś wlała olej napędowy do samochodu z silnikiem benzynowym i dziwiła się czemu samochód nie działa poprawnie. Chcesz żeby system był doskonały? Używaj programów dla niego przeznaczonych. Jeśli chcesz korzystać z programów dla Windowsa, korzystaj z Windowsa.

Pozdrawiam!

U mnie jest tak samo na najnowszym WINE, nic na to nie poradzisz.