Czcionka Cyrlica

Witam.

Jak można napisać jakiś napis cyrlicą . Posidam Win 2000 ( nie mogę dodać języka rosyjskiego ) oraz jak zrobić jaką nakładkę na klawiaturę ( moze być też wirtualna nakładka ).

w ustawieniach języka (pasek języka), zmień język na rosyjski - i ustaw jako domyślny. Zrestartuj komputer. Co do klawiatury - kupić klawiaturę rosyjską, lub spróbować klawiatury wirtualnej (w xp jest - nie wiem jak w 2000), lub “napisać” wszystkie klawisze w wordzie (na przykład), skopiować i zamienić na cyrylicę. Żmudne, ale nikt nie obiecywał, że będzie lekko :wink:

Tyle to ja też wiem. Tylko , że włąsnie o to chodzi , że w Win 2000 nie ma w językach - rosyjskiego. Jak inaczej można to zrobić.

Może jest do tego jakiś programik z możliwościa pisania po rosyjsku.

to nie widzę problemu :stuck_out_tongue: zainstaluj dodatkowe języki z płytki win2000 i po sprawie

Ale czy ty widziałeś kiedyś 2000. Tu nie ma takiej możliwośc. Sa te jednyzki które są i nic się nie instaluje z płyty.

Musi być jakaś inna możliwośc.

Na 100% jest taka możliwość, bo sam tego używałem.

Tutaj znajdziesz opis i wszystko co potrzebne do zamiany ustawien klawiatury rosyjskiej na układ fonetyczny

zapraszam też na stronę główną, ponieważ strona zrobiona jest w ramkach… :slight_smile: link poniżej, w podpisie :wink: