Czcionka forum, a czcionka na pasku


(Derelion) #1

Witam serdecznie

Ostatnio u siebie na forum w głównym pliku strony (index.template.php) dodałem taki kod, który jest odpowiedzialny za wyświetlanie tego pomarańczowego paska reklamowego na stronie:

To miejsce jest specjalnie dla Ciebie! Zareklamuj się tutaj! Dział reklamy: reklama@clublca.pl! 

clublca.pl[/code]

Jednakże po dodaniu tego kodu do kodu mojego forum to czcionka na pasku jest ok ale automatycznie zmieniło mi czcionkę na całym forum co po prosty wygląda nie estetycznie. Czy ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać ten problem? Aby na pasku i na forum cała treść wyglądała normalnie?

-- Dodane 17.03.2013 (N) 12:17 --

Przepraszam czy ktoś pomoże?


(ra-v) #2

No ale co jest nie tak? Ja widzę wszystko normalnie.

http://www.arch.ugu.pl/clublca.jpg.html


(Derelion) #3

Właśnie nie jest wporządku. Zobacz jak wygląda wielkość czcionki na tym żółtym pasku a jak na forum. Na pasku jest wielkości 11px a na forum dużo większa, a bez tego paska jest zupełnie normalnie. Teraz jak można zauważyć dane doczyące nazwy wątków lub ich autorów są nienaturalnie większe od treści na pasku.

Na twoim screen’ie forum tak wygląda a bez paska tak:

http://img543.imageshack.us/img543/234/sssssit.jpg

Czyli jak widać na forum czcionka się zmieniła do normalnej wielkości, a z paskiem jest tak jak widać u ciebie na zdjęciu czyli pasek jest ok a reszta automatycznie dużo większa.

Czy ktoś może mi pomóc rozwiązać ten problem?


(adpawl) #4

Ja mam tylko jedno pytanie, co ten kod robi na tej stronie przed deklaracją DOCTYPE ?


(Derelion) #5

Ponieważ jak go dodam w każde inne miejsce w kodzie to forum wywala mi błąd, że coś jest nie tak i kod nie może zostać wykorzystany, bo zakłóca pracę forum. Już w kilku miejscach próbowałem go wstawić i tylko tutaj można rzecz, że działa poprawnie ale niestety rozwala forum.