Czcionka sama się zmienia na kursywę, nakładają się litery

Witam,

mój problem polega na tym, że nagle zmieniła mi się czcionka. Pisałem, pisałem, a tu nagle bum - czcionka zmieniona jakbym miał kursywę. Mówiąc więcej to po prostu w różnych oknach mam uciążliwą kursywę, na gadu-gadu wszystko się nagle pogrubiło, itd. Szukałem podobnego problemu i znalazłem DOKŁADNIE to samo co mi się zrobiło. Ktoś napisał:

Niestety nikt nie pomógł autorowi tego tekstu więc nadal nie wiem co zrobić :confused:

Ja nie nacisnąłem żadnego ESC podczas uruchomiania się BIOSu, nic praktycznie nie zrobiłem. Tak nagle po prostu się zmieniło kiedy pisałem z znajomym na Steam i nie mam pojęcia jak to odwrócić :frowning: próbowałem ppm > właściwości > wygląd > zaawansowane, i tam sprawdzałem, ale nic nie jest ustawione na kursywę. Cofałem też system i kiedy cofnę to czcionka się ustawia na normalna. Chwilę popisałem na Steam - bum, znów to samo. To ma jakiś związek? Czy może coś brzydkiego mi wpadło do systemu i dlatego mi tak zmienia?:<

czekam z niecierpliwością na pomoc…

@ mam Windows XP of course…

Pseudoepherini ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.