Czcionka w windowsie sie zepsuła


(Kris Pl) #1

proszę o szybką pomoc !

Dziś zainstalowałem gre Heroes III: złota edycja. Pograłem chwile i gdy wyłączyłem grę moj pulpit był szary.. ale to jeszcze nic, bo po zresetowaniu komputera czcionka windowsowa zmienila sie na jakies krzaczki ! jak to zmienic?

oto screen:


(Pawel Pieczyrak) #2

Prawym przyciskiem myszy na pulpicie i na Właściwości. Wybierasz wygląd, rozwijasz menu czcionka i wybierasz np. Tahoma. Znajduje się to w lewym dolnym rogu okna.


(Kris Pl) #3

poustawialem tak, teraz mam czcionke na pulpicie itp. po polsku ale pasek zadan i wszystkie pliki w moim komputerze nadal po jakiemus tajwanskiemu.. :f

Złączono Posta : 14.10.2007 (Nie) 20:05

hmm mam pusty folder WINDOWS/FONTS. Jak wgram nowa czcionke i wylacze go i pozniej znow wlacze to znowu jest pusty :expressionless: myslalem ze to jakis wirus ale wszystko poskanowalem i nic nie znalazlo


(Gracz Online) #4

Zacznę od tego dlaczego pomniejszyłeś screna? Nic nie widać. Pod jakim systemem grasz? Czuję, że jasnowidzę zostanę. Czy te informacje u Ciebie są tajne. Masz 81 postów i co? [-X Czy tak kolekcja Heros III jest oryginalna i jaką wersję językową posiada :?:


(Hauserek) #5

No i jeszcze na dodatek PNG. Co z tego PNG, jak pulpit jest w wymiarach 600xna coś tam?? Nic tam nie widać !!