Czcionki-chyba ich za duzo :0

Loknijcie na to http://img9.imageshack.us/my.php?image=czcionki3id.jpg

chyba jest ich za duzo,co?

Które mogłbym odinstalować,tak a zeby windows mi sie nie rozkrzaczył?(dodam ze uzywam offica 2003)

jest ok to jest chyba skren z corella - musiałes zaimportowac z office 2003

gdzies słyszałem ze powinno sie miec do 100 czcionek,zeby windows szybciej chodzil.A ja mam 241 :0 ,może da sie jakies usunąc

Tutaj masz kilka programików które powinny Tobie pomóc.

Nie ma znaczenia skąd (zresztą nie jest z Corela) - wszystkie fonty są umieszczane w katalogu windowsa (czcionki) i są wykorzystywane z tej lokalizacji przez programy.

Zbyt duża ich ilość jest z jedną z przyczym długiego uruchamiania się systemu.

rrr - proponuję zrobić kopię fontów i usuwać ręcznie. Te fonty, które są używane przez system nie dadzą się usunąć (mimo to, czasem po takiej operacji niektóre programy mają “skaszanione wyświetlanie fontów”)

Jeżeli nie ma żadnych problemów, to sugeruję zostawić je tak, jak jest :slight_smile:

własnie ze sie Ty mylisz bo sprawdzałem u siebie na 2 kompie i jest to własnie z pakietu Corella co do reszty twojej wypowiedzi zgadzam sie ale tez tylko połowicznie

jeżeli chodzi wam o program ktorego uzylem to jest to font navigator i jest z pakietu corela 12 :mrgreen:

Napisałeś

Program, którego użył - to Font Navigator. Fakt, jest to składnik pakietu Corela - ale jako osobny program. Tak więc pisanie, że jest z Corela, nie jest do końca poprawne :slight_smile: Zresztą to jest szczegół

Fonty na liście ?? Tak, są tam fonty corelowskie ale i fonty Adobe :stuck_out_tongue: Program ten odczytuje fonty z kompa z podanych lokalizacji

W takim razie, może napisz z czym się nie zgadzasz

hmmm pogadali :mrgreen: tzn nie mam za duzo czcionek ,nie usuwac nic?

rrr niestety, czasem się gada :frowning:

Jak uważasz - jak pisałem - jeśli nie ma żadnych problemów, to nie ma potrzeby ich usuwać. Może się zdażyć, że kiedyś z tego skorzystasz. Ja mam u siebie ze 400 fontów (z tego ponad 200 w systemie) i jakoś wszystko gra :slight_smile: