Czego użyć do zrobienia pewnego kursu?

Witam. Zupełnie nie widziałem gdzie to napisać więc pisze tu.

Pewnie duża część z Was słyszało o modyfikacjach GTA SA, tzn przeróbkach gry: pojazdy, budynki, mapy, bronie itp. Zajmuje sie tym od dawna i nieźle mi to idzie. Napisałem już wiele poradników i stronę porozrzucane po wielu stronach i forach. A ja chcę je zebrać w jeden wielki poradnik. Na początek chciałem zrobić to w Adobe Reader, lecz czytanie takiego poradnika jest nieprzyjemne, i nie idzie kopiować treści co jest konieczne, następnie wziąłem sie za tworzenie pokazów slajdów, lecz do tego oglądania potrzebny jest nie mały program i slajd jest na cały ekran co uniemożliwia korzystanie z poradnika, potem postanowiłem zrobić stronę tylko z poradnikami (małą, ciemną i z rożnymi efektami, lecz nie mogłem znaleźć odpowiedniego szablonu, a mi je kiepsko wychodzą, chciałem zrobić programik z kursem (i to by było najlepsze) no ale za tym idzie duuuużo nauki i probowałem ale nic z c++… Juz nie mam wiecej pomysłów :frowning: Co polecanie? W jaki orginalny sposób zrobić kurs? Moze jest coś w stylu pokazów slajdów, lecz bardziej przypominających program? Pomocy? Jak zrobić ten kurs? Może macie jakiś mały cms lub szablonik taki jak opisałem wcześniej? Prosze o pomoc i pomysły… A może ktoś by sie chciał przyłączyć do projektu? ktos kto umie c++ lub inny dobry jezyk. Została by wydana wersja demo bezpłatna i płatna za np. 10 zł :slight_smile:

Najlepiej by było napisać i wydrukować książkę, lecz zważając na mój wiek to ot niemożliwe, chyba że ktoś by mógł to zrobić :stuck_out_tongue:

Jak by co to GG 3809832 :wink:

Pozdro

Nie bardzo rozumiem. Dlaczego nieprzyjemne? I co to znaczy, że “nie idzie kopiować treści”?

Gdybym miał robić coś takiego, jak Ty chcesz, to zrobiłbym to właśnie w PDFie.

Chcesz napisać książkę w C++? Post roku :slight_smile:

Spieszyłem się więc trochę mi to nie wyszło: Chodzi o to że nieprzyjemnie takie coś czytać, i nie można kopiować kodów które są niezbędne do np. programowania misji… I nie chcę napisać ksiażki w c++ :stuck_out_tongue: Chce napisać programik lub książkę itp