Czegoś darmowego/taniego do kopiow.plików,folderów na CD/DVD

Posiadam Record Now (Sonic), który dostałem razem z laptopem,ale on chyba kopiuje tylko pliki, bądź całe CD/DVD i jeżeli mam np. folder “Fotki” z mnóstwem podfolderów “Agnieszka”, “Danusia”, “Dorota” itp., to on nie potrafi (?) skopiować całych folderów i/lub podfolderów, tylko muszę “ładować” kolejno poszczególne pliki (czyli tu - zdjęcia). To wymaga zbyt dużego czasu i cierpliwości… Program mam w wersji 7.22 i uaktualnienia nie chcą się ładować (“Please check network connection”).

Polecilibyście mi jakiś darmowy, względnie - tani program do tego typu roboty? A może Sonic Record Now potrafi powyższe, tylko ja nie umiem go używać…?

Hej.

Nie znam Sonic Record Now ale mogę Ci polecić TO.

Bardzo dobry program i za free dla czytelników DP.

Pozdrawiam

ktośtam , to co podał kolega jest naprawdę dobre :slight_smile: Polecam. Wystarczy się tylko zarejestrować i dostajemy na maila klucz/serial - jak to woli.

Podane przez Was ashampoo również nie ma tej funkcji. Trzeba ręcznie zaznaczać obiekty w folderze.

(chyba, że czegoś nie wiem)

Po prostu przeciągnij interesujące Cię pliki czy foldery do okna nagrywania w Ashampoo i po krzyku :wink:

Dokładnie, przeciągnij cały nadrzędny folder. A jak nie podziała (co byłoby dziwne) to spróbuj z DeepBurner Free http://www.deepburner.com/?r=download

Tylko CD Burner XP Pro.

Free a lepszy od Ashampoo i Nero - mały, szybki, bezproblemowy