Czemu Gmail Notifier do tej pory nie został zaktualizowany

Witam bardzo serdecznie. Chciałem się zapytać dlaczego program Gmail Notifier zamieszczony na vortalu nie został zaktualizowany z wersji 1.0.0.25 do 1.0.0.86

http://www.dobreprogramy.pl/Gmail-Notif … 11963.html

A na stronie producenta wyraźnie widać, że jest nowsza:

http://www.gmailnotifier.com/download/

Ja rozumiem, że na DP jest dużo programów i administracja ma dość dużo pracy, więc aktualizacja wszystkich programów nie pójdzie raz dwa. Jednak nie zakładałbym tego topicu, gdyby nie to, że wersja nowsza niż 1.0.0.25 jest od bardzo dawna, a administracja dalej nie raczy jej zaktualizować. Jakieś może 2 tygodnie temu ja zgłosiłem aktualizacje tego programu, ale jak widać nie poskutkowało. Ale skąd wiadomo, iż przede mną już też ktoś tego nie zgłaszał.

Za instalowałem ten dodatek ze strony producenta i od tej pory nie mogę uruchomić żadnej strony na IE8 i na Google chrome. Nie mogę wyłączyć procesu i od instalować to cholerstwo bo od razu się wiesza revo uninstaller

Problem po twojej stronie, zresztą to nawet można wziąć na logikę. Czy producent wydał by takie oprogramowanie (nie mam na myśli zainfekowanych) co wiesza ci przeglądarki internetowe jak i samą aplikacje producenta i nie można nic z nią zrobić i może jeszcze jakieś inne złe rzeczy powoduje :P. No jakoś nie sądzę :wink:

Używam Gmail Notifier od 11 grudnia 2010 i jest w porządku. Jednak ociupinkę masz rację, troszkę. Otóż program tylko czasami potrafi się zawiesić. Ale to dzieje się jedynie jeśli otworzysz jego okno i będziesz chciał je zamknąć poprzez X w prawym rogu, wtedy właśnie czasami zdarza się zwiecha programu. I albo trzeba go zamknąć przez ikonę w tray’u, ale też wtedy ona się nieraz zawiesza, więc trzeba przez menedżer zadań.

Ale to zdarza się rzadko, a ponadto nie trzeba nawet tego programu wywoływać z tray’u. Po wejściu do jego opcji nie zauważyłem, aby się wieszał, więc po prostu skonfigurujesz go sobie i będzie cię powiadamiał w tray’u. Nie ma sensu nic robić. Ja używam jeszcze programu do poczty Mozilla Thunderbird, a gmail notifier elegancko integruje się z pocztą na serwerze. Czyli jak Gmail Notifier powiadomi cię o poczcie i będzie, że masz np. 2 nowe wiadomości, a przeczytasz je na swoim koncie poprzez przeglądarkę czy program np. Thunderbird itp., to Notifier to zauważy.

To dwa różne programy. Gmail Notifier o którym mówisz nie został stworzony przez Google. Wersja stworzona przez Google zatrzymała się w 2007 roku na 1.0.25, i ta wersja jest na portalu.

Gmail Notifier udostępniany na łamach serwisu to oryginalny produkt firmy Google. Aplikacja nie jest już rozwijana, jednak produkt jest ciągle w pełni funkcjonalny i z tego powodu jest dostępny w naszej bazie.

Aha, no to już wszystko jasne, dziękuję za odpowiedź. W sumie na początku właśnie tak też myślałem, no ale wolałem zapytać ekspertów.