Czemu ktoś nie poprawi błędu na głównej stronie?

Nie Firefox 81 a 80.0.1

1 polubienie

Ja mam 81:

a to dziwne, bo ja klikam i proponuję pobranie pliku instalacyjnego wersji 80.0.1 (specjalnie teraz ponownie sprawdziłem). Może i na Linux już jest tyle, że nie zmienia to faktu, że odnośnik ze strony głównej jest błędnie opisany!

No dziwne. Na stronie FF też mi proponuje 80.0.1, a w repo mam 81.0-1

Na Windows 10 też jest już wer. 81 tylko szkoda, że nie po polsku!!!

Tu czy tu zgłoszony problem to na prawdę tak wielki błąd? Widzę, że małostkowość z pana wychodzi!

Problem, że w linku dla macOS też ktoś podbił wersję bez aktualizacji URL.

Jak to, przecież już dawno minęły czasy że nie ma instalatora PL…

Brak polskiego chyba sięga ery Firefox Nightly 4 - 10, kiedy ludzie na szybko instalowali angielską i pytali o pliki xpi z tłumaczeniem interfejsu.

Ty masz chyba coś z głową. Na drugi raz łaskawie szerokim łukiem mnie unikaj!

co Ty nie napiszesz. w wątku głównym problemem jest to, że strona główna odsyła do wer. 80.0.1 a nie do 81. To, że przy odrobinie wysiłku można znaleźć odpowiedni instalator to inna sprawa. Ja założyłem wątek by zgłosić problem.

To nie mów, że zainstalował ci się w wersji anglojęzycznej lub że 80.0.1 podpięli w wersji anglojęzycznej.

Nie pochlebiaj sobie, nie znajduję żadnego uzasadnienia aby moja nieskromna osoba, miała cię aż tak wyróżnić

Okay, styknie tego OT, po raz ostatni grzecznościowo pochylę się nad tym legendarnym błędem…

Masz już odpowiedź, czy jeszcze nie bardzo

3maj się zdrowo

@Madafaker Nie karm trola jest idiota i tyle
Już widziałem w ostatnich dniach jak niemal wszędzie gdzie napisze jakieś pierdoły i syf sie robi… On niby taki tech spec. a 4-5 wyrazów na krzyż po angielsku utrudniają mu instalacje (brak zrozumienia tekstu) w XXI wieku.

Cancel, Back, Nest, Install, Browse co tam jeszcze było podczas instalacji do kliknięcia… xDD

1 polubienie

Po trzech tygodniach mam wreszcie dostęp do komputera.
Znacie to? Połamana kość udowa, 8 śrub, ale żyję. Jeszcze.
Pobieram iceveasel 81.0.
Widzę, że jest portable forefox 81.0
https://download-origin.cdn.mozilla.net/pub/firefox/candidates/81.0-candidates/build1/win32/pl/firefox-81.0.zip
Ja to tylko portable i nie wiem, o co dym.
Jak miło si zrobiło.

teraz i sam lis się z poziomu pomocy->informacje o programie aktualizuje.

A co do kości udowej życzę więcej szczęścia na przyszłości (bo żeby złamać największą kość w organizmie to trzeba mieć pecha) no i zdrówka:)

1 polubienie

A dziękuję bardzo!

To był spiralne rozłupanie i czapka drobnych. Ale na obszarze dolnej głowy kości udowej, a pod górną głową kości udowej pod stawem biodrowym. Zero gipsu, zdrutowali, poskręcali śrubami i w siódmy dzień do domu.Szwy zdjęte już, staję na zdrową nogę, ale z chorą poczekam jeszcze z 4 tygodnie ze względu na proces zrastania.
Dzisiaj dostałem wózek i przyssałem się do forum :wink:

W repo archlinux jest firefox 81, a w manjaro jest jeszcze 80.0.1-1.