Czemu mam tak mało fps!?

Witam. Mam problemy z fpsami, mianowicie nie mam tyle fps ile powinienem mieć. Cs go 120-170 fps nie wiem co jest nie tak bo w wiedźminie 3 mam stałe 60 fps.

Specyfikacje
Gtx 970
I7 940 -2.9ghz
8 gb ram
1tb hdd

Antywirus w tle może akurat przeglądać aktualnie używane pliki również sam CS:GO może potrzebować więcej mocy obliczeniowej za sprawą częstych aktualizacji które dodają pewne usprawnienia i rozwijają grafikę w grze. Różnica też jest w windowsie . Na Różnych wersjach może być różnie z tymi fosami . Nie napisałeś za wiele , ale myślę że jeśli nie widać różnicy w samym graniu to nie masz się czym przejmować … jeszcze pomyślałem że możesz spróbować przełączyć tryb okna na fullscreen bo być może masz ustawiony tryb pełnoekranowy w oknie

A skąd masz pewność ile powinieneś mieć?
Jakiego używasz systemu operacyjnego i w jakiej konfiguracji?
Masz słaby dysior.
Zrób skanowanie do działu bezpieczeństwo. Może coś Ci się przypałętało na komputer i powoduje obciążenie systemu i sprzętu. Może kopiesz w tle krypto-waluty…

stary i7, csgo głownie siedzi na procku dlatego masz taki fps, sam mam na g4560 w okolicach 200fps

Na Windowsie 7 miałem ponad 250 FPS teraz mam. O wiele mniej ;/ Jak zrobić to skanowanie jeśli można wiedzieć bo ja nie za bardzo ogarnięty.

Skocz do działu bezpieczeństwo. Na samej górze jest info o wymaganym skanowaniu, wraz z poradnikiem jak je wykonać poprawnie. Rezultaty skanowania zamieść w tamtym dziale, według zaleceń. Ktoś przejrzy Twoje logi i da znać, czy masz infekcję.