Czemu nie ma wszystkich prezentacji ze zlotu?

Witam

Publikowaliście prezentacje, które były pokazywana na zlocie, ale dlaczego nie wrzuciliście tej o nowych projektach - gamikaze i techit?

Interesuje mnie ten temat i myślę, że nie tylko mnie, a możliwość zobaczenia tej prezentacji miała tylko mała grupa ludzi.

Jak już publikujecie to publikujcie wszystko, a nie wybrana materiały, mam nadzieję, że ta prezentacja się pojawi.

Jak byśmy opublikowali wszystko co było na Zlocie to następny można by już organizować wirtualnie bo nikt by nie przyjechał :stuck_out_tongue: To były “ekskluzywne” prezentacje dla tych osób, które poświęciły swój czas aby przyjechać na Zlot.

A co do tych projektów - to niebawem można będzie je ocenić w praktyce.

Heh, w sumie to ta odpowiedź była do przewidzenia :wink:

Wiem, że nie lubicie mówić o datach, ale kiedy mniej więcej to będzie? :wink:

I chyba techIT będzie szybciej? bo coś po logowaniu wydaje mi się, że tam trwają już testy? :wink:

Na gamikaze niestety tylko splash ;(

Trwają, trwają :wink: Betę uruchomimy w grudniu.

Ale jak ktoś jest niepełnoletni to nie może przyjechać na zlot. To dyskryminacja wiekowa.

Z mamą ??

:twisted:

A kto będzie za Ciebie odpowiadał ??

Zamelduj o tym prawodawcom. Chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę z rzeczy którą komentujesz.

Dzieci, mają się uczyć i kłaść się do łóżka o 22, a nie włóczyć się po imprezach :stuck_out_tongue:

Nie, to życie. To nie był obóz dla dzieci z opiekunem tylko zlot.

@ziom: przypadkowo widziałem wczesną wersję TechIT na żywo i muszę powiedzieć, że prace są naprawdę zaawansowane. Cieszy mnie jednak, że mimo iż Krogulec mógłby snuć realistyczne projekcje - nie robi tego i woli poczekać aż sajt będzie gotowy. A jest na co czekać. :slight_smile: Podobnie zresztą ma się sprawa w przypadku Gami. :smiley:

No ja właśnie szczególnie na gamikaze czekam. I mam nadzieję, że nie będzie to kolejna strona typu gry-online gdzie za wszystko trzeba płacić pieniądze. Chciałbym, aby było tak jak na dp - minimum reklam, a wszystko za free, bo taka strona na prawdę jest przyjazna dla innych :wink:

Ma być dokładnie tak jak na DP - otwarty dostęp, niezbędne minimum reklam, doskonała treść. :slight_smile:

ja nie pisze żeby dzieci chodziły na zlot, tylko żeby było po udostępniane. przecież i tak to sponsorowane a pzecież oprósz tych prezentacji były inne rzeczy i ludzie za bardzo nie odpuszczą zlotu.