Czemu nie zrobią NFS Underground 3?

Witam,

Wiele osób się ze mną zgodzi, że jedną z najlepszych gier wyścigowych abo i w ogóle gier jest tytuł Need for Speed Underground 2. Gra ta ma niesamowity klimat. Jej stworzenie było odpowiedzią na bardzo szerokie zainteresowanie serią filmów Szybcy i Wściekli, gdzie w pierwszych filmach bardzo ważne było tuningowanie samochodów tak samo jak sam wyścig, teraz seria NFS oraz Szybkich i wściekłych raczej oddala się od tej idei skupiając się bardziej na akcji.

Mnie nurtuje pytanie dlaczego EA nie może stworzyć jednego porządnego NFS w klimacie Underground 2 gdzie same samochody były równie ważne jak same wyścigi ?

Być może sam odpowiedziałem sobie na to pytanie je zadając ale interesują mnie wasze opinie.

Pozdrawiam,

Xemidra

EA ma na tyle kasy, by robić badanie rynku.

Widocznie to co Cię pociąga wielu ludzi uważa za mało ważne.

Ale kit, a co ty sądzisz o NFS Underground 2 ?

Warto by było zrobić trójkę ?

Najlepszy i jedyny dobry NFS to Porsche Unleashed. Reszta to gry dla z pewną niepełnosprawnością ruchową (wystarczy trzymać jeden klawisz)

Yep. Zgadzam się w 100%. Ta gra była piękna. Uderzysz w ścianę - zacznie cię znosić. Wbijesz się w ścianę - dalej nie pojedziesz. Owszem, czasem się wkurzałem, gdy prowadząc wyścig rozbijałem się w ostatnim zakręcie, ale cóż - bywa. Na prawdę brakuje mi takiej gry.

Zgadza się. Zdecydowanie najlepszą częścią było Porsche. Nawet mimo tego, że nie podobają mi się te samochody, to jakość i miodność gry sprawiała, że spędziłem z nią wiele godzin. NFS III Hot Pursuit też był dość fajny, choć dużo bardziej arcadowy. Ale ta grafika - mniót :slight_smile: jak na tamte czasy. Wracając do tematu. Dlaczego nie ma trzeciej części undergrounda? - bo nie ma dżemu.

Underground najlepsza ? chyba żarty sobie robisz ? Underground jak i Underground 2 według mnie to najgorsza odsłona serii nfs. Najlepsza część to hmm chyba High Stakes.

To chyba nie grałeś w Carbon i Undercover skoro twierdzisz ze Underground i Underground 2 to najgorsze gry z serii NFS. :]

Grałem we wszystkie części NFS i śmiem twierdzić że U i U2 są najgorsze ba nawet Undercover i Carbon mimo że słabe to są 1000% lepsze od badziewi-ów zwanych “śmiecioground”

RMK_99 , eee tam. Nadrabiają klimatem. Ale sterowanie faktycznie dla ułomnych :slight_smile: