Czemu nie zrobią NFS Underground 3?


(Xemidra) #1

Witam,

Wiele osób się ze mną zgodzi, że jedną z najlepszych gier wyścigowych abo i w ogóle gier jest tytuł Need for Speed Underground 2. Gra ta ma niesamowity klimat. Jej stworzenie było odpowiedzią na bardzo szerokie zainteresowanie serią filmów Szybcy i Wściekli, gdzie w pierwszych filmach bardzo ważne było tuningowanie samochodów tak samo jak sam wyścig, teraz seria NFS oraz Szybkich i wściekłych raczej oddala się od tej idei skupiając się bardziej na akcji.

Mnie nurtuje pytanie dlaczego EA nie może stworzyć jednego porządnego NFS w klimacie Underground 2 gdzie same samochody były równie ważne jak same wyścigi ?

Być może sam odpowiedziałem sobie na to pytanie je zadając ale interesują mnie wasze opinie.

Pozdrawiam,

Xemidra


(Qba Lukaszczyk) #2

EA ma na tyle kasy, by robić badanie rynku.

Widocznie to co Cię pociąga wielu ludzi uważa za mało ważne.


(Xemidra) #3

Ale kit, a co ty sądzisz o NFS Underground 2 ?

Warto by było zrobić trójkę ?


(Qwerty01) #4

Najlepszy i jedyny dobry NFS to Porsche Unleashed. Reszta to gry dla z pewną niepełnosprawnością ruchową (wystarczy trzymać jeden klawisz)


(kamil_w) #5

Yep. Zgadzam się w 100%. Ta gra była piękna. Uderzysz w ścianę - zacznie cię znosić. Wbijesz się w ścianę - dalej nie pojedziesz. Owszem, czasem się wkurzałem, gdy prowadząc wyścig rozbijałem się w ostatnim zakręcie, ale cóż - bywa. Na prawdę brakuje mi takiej gry.


(slawex1983) #6

Zgadza się. Zdecydowanie najlepszą częścią było Porsche. Nawet mimo tego, że nie podobają mi się te samochody, to jakość i miodność gry sprawiała, że spędziłem z nią wiele godzin. NFS III Hot Pursuit też był dość fajny, choć dużo bardziej arcadowy. Ale ta grafika - mniót :slight_smile: jak na tamte czasy. Wracając do tematu. Dlaczego nie ma trzeciej części undergrounda? - bo nie ma dżemu.


(Rmk) #7

Underground najlepsza ? chyba żarty sobie robisz ? Underground jak i Underground 2 według mnie to najgorsza odsłona serii nfs. Najlepsza część to hmm chyba High Stakes.


(michalj82) #8

To chyba nie grałeś w Carbon i Undercover skoro twierdzisz ze Underground i Underground 2 to najgorsze gry z serii NFS. :]


(Rmk) #9

Grałem we wszystkie części NFS i śmiem twierdzić że U i U2 są najgorsze ba nawet Undercover i Carbon mimo że słabe to są 1000% lepsze od badziewi-ów zwanych “śmiecioground”


(Qba Lukaszczyk) #10

RMK_99 , eee tam. Nadrabiają klimatem. Ale sterowanie faktycznie dla ułomnych :slight_smile: