Czemu ta strona się nie otwiera- błąd kodowania zawartości

Wchodzę na taką jedną stronę, na główną, na początku się otwierała, ale jak chciałam wejść w jakiś dział to jest napisane

" Service Temporarily Unavaiable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

 

A teraz nawet głównej nie mogę otworzyć bo pisze

"Błąd kodowania zawartości

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji."

 

Jak wchodzę na http://www.isup.me/ to pisze że to coś u mnie…

 

Tak jest na mozilli. Na google chrome jest napisane “Strona internetowa jest niedostępna”

 

 

Co to może być, to chwilowe?

Wyszukaj w googlach tą stronkę i wejdź. Być może link z zakładek jest skopany. Gdy dalej się nie da, to może być błąd ciasteczka. Trzeba usunąć dokładnie ciasteczka z przeglądarki. Ccleaner wszystkich nie usuwa. Z opcji przeglądarki trzeba usunąć wszystkie.

Zrobiłam jak tu pisze i dalej to samo https://support.mozilla.org/pl/kb/usuwanie-ciasteczek#w_usuwanie-wszystkich-ciasteczek

Ale to i na google chrome i na IE jest…

jaki nasz router czyżby tp link

Jaki mam router? Nie wiadomo mi żebym w ogóle miała xD

Pisze, że usługa chwilowo niedostępna. O jaką stronę chodzi? Może rzeczywiście serwer nie odpowiada?

Wejdź w internet explorer, opcje internetowe, zakładka zawartość i daj - Wyczyść bufor SSL. To czyści bufor dla wszystkich przeglądarek. Sprawdź, czy usługa HTTP SLL nie jest wyłączona.

Wyczyść bufor w sensie “wyczyść stan ssl”?

“Sprawdź, czy usługa HTTP SLL nie jest wyłączona.” teraz głupie pytanie, gdzie to zobaczyć xD

 

PS. STan wyczyszczony już, dalej nie działa xD

 

Teraz pisze inaczej

"An error was encountered

Error: Unable to fetch guest information."

 

[edit] działa już… Dziwne, czemu nie działało… ktoś podejrzewa coś?

Usługa HTTP SLL ma być włączona. Może być tryb uruchamiania ręczny. Jeszcze może być problem z zabezpieczeniami i uprawnieniami. Sprawdź w Firefoxie - dodatki - wtyczki - Microsoft®DRM - przełącz na nigdy nie aktywuj. Masz jakiś NoSript?, AdBlock? 

Teraz działa nie wiem czemu wtedy nie działało chwilo, ktoś ma jakieś pomysły? Bo na isup jak wpisałam adres to pisało że wszystko jest normalnie…

Mogło być, że serwer nie odpowiadał, tylko - no jak mogliśmy to sprawdzić? W pierwszym poście była sugestia, że to problem u Ciebie. Mogło też zaskoczyć usuwanie ciastek i inne ustawienia.