Czemu widzę w grach online wysoki ping?

Dziś włączyłem Crossout i patrze że w bitwie jest aż

  • aż tyle Pingu

Wysoki ping w grach, a mowa tylko o jednej grze.

tylko o online np. Crossout,War thunder itp. takie gry które musisz mieć neta

Może problemy u dostawcy twojego Internetu?

Witaj,

Jeśli internet jest 3G/4GLTE u jakiegoś operatora typu Play/Oragne warto zmienić ustawienia modemu/telefonu dot. połączeń internetowych.

Jeśli posiadasz internet domowy u operatora typu Netia bądź UPC to możliwości jest wiele. Ale na pewno problem będzie leżeć po stronie operatora. Jeśli problem występuje w poszczególnych godzinach dnia to mogą być to oznaki utylizacji (straty pakietów internetu [uszkodzony kabel, modem]) Jeśli łączysz się po wi-fi, to spróbuj połączenie kablowe RJ45.

ja mam router Geckonet Ethernet

A łączysz się przez wifi, czy przez kabel ?

kabel

Chyba wiem co dolega. Czy gry są oryginalne?

No tak bo war Thunder jest za darmo

Pytam o inne. Niedarmowe.

No ja mam same darmowe które są z netem mam war Thunder,gta 5 online, i crossout.

Ja po proszę linka do tej free gta 5. Pograłbym sobie. Ale nie chcę stron, gdzie można złapać w promocji za darmo, tylko normalną free legalną wersję, ponieważ o niej nie słyszałem. A przymierzałem się do kupna tej gry generalnie.

Sry a gta 5 kupiłem sry pomyliłem się

Tosz się pytałem czy wszystkie gry i oprogramowanie jest w pełni legalne bez kombinacji. Bo nielegalne (nieważne co) może też mieć spory wpływ na twój problem i powinieneś wiedzieć dlaczego. Do witaminek tak zwanych jest dodawany złośliwy kod zazwyczaj (keylogery, trojany,etc.), obcinane funkcje oprogramowania, co wpływa również na jego zachowanie i tak dalej.

Dobra patrze dziś i widzę że ping jest teraz o wiele zmniejszony nie wiem z jakich przyczyn ale teraz działa już dobrze

1 polubienie