Części do komputera do 2000 zł

Rozumiem zygjux.

Ale spytałem sie czy to by sie uzupełnialo?

a może takie coś ? lepsza płyta, dysk , pamięci w dualu i większy dysk. No i pograsz we wszystko nawet w Gotica , ale podobno nie na najwyższych detyalach. :slight_smile:

acha - ten który podałeś jest sprzętowo ok.

Core 2 Duo E6300 ~700 zł

Płyta jakiś Gigabyte S3 (nie kupuj S2) na i945 z obsługą C2D, nie są drogie ~300 zł

Ram A-Data, PDP, Goodramy mają czasami problemy na Gigabyte.

Palint Sonic 7600GS 256 DdR3 (można podkręcić) lub GT, ale wtedy nie licz na o/c.

Zasilacz Chieftec 450w

Palit 7600GS DDR3 tańszy a wydajnośc porównaywalna i po OC równeiż nie odstaje zabardzo od Galaxy.

też dobra , bardziej chodziło mi , żeby kupił z aktywnym chłodzeniem bo te gigabyte są z pasywnym a trochę się grzeją. :slight_smile:

A ten zestaw, który podałem by sie nie przegrzewał zbytnio??

Jak tak to jak temu zaradzic??

mcmojsak widze że nie możeszsięprzekonać do C2D. Naprawde- nie patrzna taktowanie , dwa rdzenie to nie jeden =). Fakt nie powiem że Athlony to przeżytek - nie wiem czy wiesz ale już są konstruowane procesory 4 rdzeniowe. Tak więc niedługo kiedy zacznie sie masowa produkcja to naprawde jednordzeniowce będą nic warte. + na zestawie core duo podawanego przez moich poprzednikow dłużej pociągniesz nowo wychodzące gry bo będziesz nadrabiał prockiem.

P.S. Co do gothica - mam kolege ze szkoły społecznej (dość bogatego) co ma core duo EXTREME , 3 giga ramu 3x1giga ddr2 patriot , grafike 8800 i na maksach gothic mu chrupał , lekko ale chrupał , więc widzisz to też kwestia budowy i poprawności gry.