Części do komputera do 2000 zł

Chcę sobie dokupic części do komputera tzn. procesor, płyte głowna, pamiec ram i karte graficzna. Chcę sie dowiedziec jakie byłyby najlepsze. Nie znam sie na tym wiec prosze o pomoc. :slight_smile:

C2D e6300

Asus P5N-E nForce 650i/ Asus p5b

1GB 800MHz OCZ/PDP

Palit Sonic 7600GS 256MB DDR3

a jaki masz zasilacz??

Nie wiem, ale zasilacz napewno tez trzeba wymienic bo ostanio go wymieniłem 2 lata temu. :slight_smile:

Mam pytanie znalazłem taki procesor http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=30070

czy on jest dobry?

Bo tam pisze ze jest 1.89 GzH i on jest dwurdzeniowy czy tzn. ze miałby 3.78 GhZ ? :?

RAZEM :slight_smile:

czyli w tych 2000 ma się jeszcze zawierać zasilacz czy to osobna sprawa??

Nie. Nie wolno sumować prędkości rdzeni. Pozatym na prędkość już się nie patrzy, teraz ważniejsza jest architektura.

To by spowolniło czy nie. Bo chciałbym grac w gry na najwyzszych obrotach

Na najwyższe datele to musisąłbyś włożyć conajmniej 3x tyle.

:x Dobry jest możesz go brać.

?? bo jak 2000zł z zasilaczem to jeszcze 200zł trzeba wygospodarować w tej kwocie…

Dobrze juz rozumiem.

Ale taki najlepszy zestaw do 2000zł. Waszym zdaniem.

No kolega już złożył ci najlepszy zestaw za te pieniądze.

Mam jeszcze jedno pytanko. Czy jak pisze tak : AMD Athlon64 3500+ BOX 512KB/2.2GHz/sAM2.

To takjakby ktore GHz sie licza czyli te 3500+ czy 2.2 GHz?

Gigaherce to są tylko te 2,2 ale 3500+ to do jakiego procka PIV można go porównać.

Czy to jest dobry zestaw??

dołóż dwie dychy i kup Chiefteca 400 Wat.

Ale najwiekszy mam problem z prockiem?? Kompletnie nie wiem jaki kupic

Ale reszte to juz bym do procka dopasował??

Czyli ten AMD Athlon64 3800+ s939 BOX nie jest taki zły??

Zeby sobie pograc np. w Gothica 3 na srednich detalach.

to chyba jest pamięć DDR2 i do tej płyty nie wejdzie

Jeżeli sie nie myle to nie jest DDR2.

z częstotliwością 533 chodzą pamięci DDR2 więc szukaj DDR 400 PC3200

Znowu zrobiłem mały przeglądzik. :smiley:

Czy ten zestaw sie uzupełnia. Czyli czy wszystko do siebie pasuje?

I czy mozna byłoby na tym sprzecie pograc na srednich detalach (jak na wysokich to - cudnie) w Gothica 3?

Nie chce cie smucic , ale Gothic 3 jest nie dosyc ze zbugowana gra to jeszcze ma nie zbyt dobrze zoptymalizowany kod , chodziasz ukonczylem Gothica 3. Ja gralem na minimalnych i 1024x768 i i tak chrupalo :).Ale w sumie mam juz stara karte 9600xt ,dobrze ze chodziasz mam 1 gb ramu. Zestaw 1 Core Duo 2 6300 byl najlepszy.