Części (wartość i specyfikacja)

Mam kilka części. Mianowicie:

1.Kartę graficzną: Galaxy Geforce 8600 GT Series; 256MB 128BIT,

2.Kartę graficzną: Radeon X800; 256MB,

3.Płytę główną: Soltek nVidia nForce2 Ultra 400; Seria: SL-75FRN2,

  1. Procesor AMD Sempron SDA 2600DUT3D.

Zdjęcia wszystkich części (oprócz procesora) znajdują się pod tym linkiem :arrow: http://img218.imageshack.us/gal.php?g=p … &via=yfrog

Nie mam zbyt wielkiej wiedzy na ten temat dlatego nie ściągałem radiatora do obfotografowania procka (bałem się że ze względu na brak umiejętności w tym zakresie i że mogłem go uszkodzić).

Są to elementy które nie są mi potrzebne więc chciałbym je sprzedać. Proszę Was abyście udzielili mi rady ile mam za nie chcieć albo czy w ogóle są coś warte, zakładając że są w 100% sprawne a zdanie: “Wszystko jest warte tyle ile ktoś jest w stanie za to zapłacić” nie istnieje :smiley:

Z góry dzięki za pomoc.

Yhhh?

Chyba coś Ci nie wyszło :stuck_out_tongue:

Na moje oko :smiley: możesz za wszystko brać ok. 250 zł.

kumpel też mi tak mówił że coś koło tego ale o poszczególnych elementach (jak twierdził) nie jest w stanie za dużo powiedzieć. Chodzi o to że nie wiem czy opylić wszystko razem czy “w kawałkach”. Dlatego potrzebuję informacji o sumach za poszczególne części.

Dzięki jurninho25 za szybką reakcję na mój problem.

każdy podzespół na osobną aukcję za całość pewnie w granicach 350 da się wyrwać.

Dobre rady, dobre nie powiem :smiley:

Jednak oblatałem wszystkie aukcje z używanymi i nieużywanymi komputerowymi elementami i nigdzie identycznych jak moje nie mogę znaleźć. Fajnie gdybyście napisali mi co ile jest warte np.:

1.Galaxy geforce-_____

2.Radeon x800-____

3.Soltek-___

4.Sempron-_____

I nie chodzi mi o informacje w jaki sposób mam to opylić (aczkolwiek dziękuję za zaangażowanie). Mam kolesia co kupi ode mnie te części tylko nie mam gwarancji że weźmie je wszystkie, stąd moja dociekliwość ile są warte POSZCZEGÓLNE części (bo nie chciałbym żeby koleś wziął sprzęt i mi wcisnął 5 dych skoro twierdzicie że są warte więcej). ![-o<

nie mogę znaleźć wymienionych przez Ciebie: Radeona i Płyty głównej. Proszę o linki do wyników twoich poszukiwań w mojej sprawie. Znalazłem pasujące do opisu przedmioty ale np. płyta na allegro (zgodna z opisem) jest koloru żółtego a moja jest wiśniowego. To samo z Radeonem. Wszystko pasuje oprócz tego że chłodzenie inne. Czy kolor w przypadku płyty i “wiatraczek” w przypadku karty są bez znaczenia?(dla porównania link do zdjęć w pierwszym poście) Jeśli skupiłem się na złych ofertach to tym bardziej proszę o linki. Nie wkurzajcie się z powodu moich (być może głupio brzmiących) pytań. Pytam bo nie mam o tym zielonego pojęcia dlatego zwracam się do fachowców :lol:

nie ma znaczenia

dzięki

Dodane 19.06.2009 (Pt) 14:26

Witam (znowu ja z głupimi pytaniami) !!

Czym różni się RAM DDR2 od DDR3? !!