!Części ze starych komputerów! !WSZYSTKO! + monitory CRT

sprzedam

(Zajczyk95) #1

A więc tak, po przeszukaniu piwnicy mam do zaoferowania:

taśmy IDE/ATA x5 - :stuck_out_tongue: powiedzmy ze 8zł+ koszty przesyłki 5zł

PŁYTA GŁÓWNA: ECS K7S5A - 5zł+ koszty przesyłki 8zł <--- niektóre kondensatory są wypukłe

KARTA SIECIOWA: NetoDragon MDV92XP - 10zł+ koszty przesyłki 5zł

DYSKI :

Samsung SV4012H 40GB - 20zł+ koszty przesyłki 8zł

Maxtor d740x-6l 20gb - 10zł+ koszty przesyłki 8zł

KARTY GRAFICZNE:

GeForce2 MX 200 32MB AGP - 5zł+ koszty przesyłki 6zł

GeForce2 MX 400 64MB AGP - 10zł+ koszty przesyłki 6zł

2x stacje dyskietek wewnętrzne - kto ile zaoferuje

cd-rom LG - jeśli ktoś bedzie chciał to spisze dokładny model

Monitory CRT:

LG 773N - cena do uzgodnienia i odbiór wyłącznie osobisty w Toruniu

SAMSUNG 700P PLUS - cena do uzgodnienia i odbiór wyłącznie osobisty w Toruniu

I w sumie 2x obudowy komputerowe ATX ale to jak ktoś będzie zainteresowany to wrzucę fotki :slight_smile: powiem tylko że jedna jest taka w starym typie wyżółkłego-białego koloru taka prosta, zwykła, na panelu z przodu ma tylko power, reset i 2xdiody,,,, a druga boki ma właśnie takie wyżółkłe-białe a przód już fajny srebrno-ciemnoszary + 2x wejścia USB i wejście na słuchawki i mikrofon. ceny do uzgodnienia

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać najlepiej tu w temacie lub na gg, potrzebujesz więcej informacji - pisz, zdjęć - pisz. WSZYSTKO DA SIĘ WYNEGOCJOWAĆ!

pozdrawiam

@edit:

mam też wentylator 120mm i 80mm jakieś zwykłe ;p + mogę wyciągnąć ze spalonych zasilaczy 2x 80mm

(Mareczek K) #2

To są wszystko sprawne części?

(Zajczyk95) #3

Tak wszystko sprawne jest.

(Goniec2) #4

ile ze te wentylatory

oraz czy są one jakieś wypasione czy takie zwykłe czarne

(Zajczyk95) #5

są to takie oto wentylatory:

http://zapodaj.net/56b2078e50b2.jpg.html

ten 120x120mm to ma zwykłą końcówkę 2pin tylko są wsadzone te druciki bo to było jakoś połączone z tym drugim wentylatorem pod molexa, tylko już nie pamiętam jak :stuck_out_tongue:

a co do tych dwóch z zasilaczy to nie wiem jakie tam są wsadzone, napewno oryginalne bo nie były wymieniane.

cena.. myślę że tak 10zł+ przesyłka ze 4zł za oba? jak za drogo to napisz ile dasz :slight_smile: