Częściowa zmiana wyglądu na Viste

Potrzebuje programu który zmieni mi pasek menu Start zrobi boczny pasek i zmieni ikony najlepiej żeby był PL

cześć, możesz poszukać w Google, odnośnie menu start - ViStart, a co do paska bocznego to Thoosje Vista Sidebar

pozdro :slight_smile:

Ja miałem kiedyś Vista Transformation Pack 6. Nie pamiętam czy zmienił on też pasek menu start, ale reszta była łudząco podobna do Visty tak, że każdy myślał że mam Viste :lol: . Szczególnie ikonki folderów są ładne

Ja mam Vista Transformation Pack 4. Zmienia wszystko, łącznie z paskiem, a jeśli zmieniamy styl we właściwościach, i wybierzemy, żeby był inny, to zmienia się na inny, i zmienia się wygląd w Menu start.

Nawet dźwięk jest inny, niż w standardowym odgłosie, gdy system startuje. Tam, jak dobrze pamiętam, to jest kobiecy głos :slight_smile: :slight_smile: :smiley: . A mam pytanko takie. Mam 4GB Patriot 667, jesli dobrze pamiętam. XP widzi go, jako 3.5 GB, a Vista będzie widział, jako 4 GB ?? Z góry dzięki za odpowiedź. :mrgreen: P.S. Program jest po Angielsku, gdy go instalujesz, ale po instalacji nadal wszystko jest po Polsku. Nawet, gdy miałem 1024 MB 333mhz, zainstalowanych kilka gier, ten program, to nawet nie widziałem, że jest. Poza tym, to na C jest 8 Giga wolnego, na D 10 giga, dysk ma 250 Gb, i jeszcze 3 partycje, i bez problemu ciągnąl tego kompa 1024 mb o częstotliwości 333Mhz. - Mam nadzieję, że chociaż trochę ci pomogłem.

… Pozdrawiam…

profesorekml , proszę nie tworzyć nowego wątku w dyskusji. Masz pytanie - załóż własny temat.

menu start - ViStart albo jakiś Vistowy theme

boczny pasek - Google Desktop

ikony - paczki, gotowce można znaleźć przez google

Możesz spróbować też jakiegoś transformatora i podczas instalacji odhaczyć niepotrzebne dla ciebie pozycje, ale musisz wiedzieć, że transformatory często robią rzeźnie w systemowych plikach, więc moim zdaniem wszystko lepiej zrobić manualnie.