Częściowo nie działa mi internet

Tak jak w tytule mam problem z internetem. Przejdę do sedna. Miałem dziś wirusa po południu i usunąłem go (no tego co było to nie ma ale cos musiało zostać). Wszystko ładnie, póki nie włączyłem Steam. A mianowicie nie łączy mnie z serwerem Steam (oraz żadnym innym, bo sprawdzałem na Uplay,Skype) ale lista znajomych na bieżąco działa. Nie wiem co mam robić, problem prześle na zdjęciu. Pomóżcie proszę.

5717ddb1989d1_Beztytuu.thumb.png.7190872

Lista znajomych SKYPE jest w pliku na dysku (można ją zapisać do pliku .vcf , a później wczytać) .

Zapora ?

WIN+R

C:\WINDOWS\SYSTEM32\NOTEPAD.exe C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC\HOSTS

?

Blokad reklam w SKYPE (HOSTS) :

127.0.0.1 ui.skype.com

ale nie chodzi o znajomych na skype (jak widać kilku jest online, mozna z nimi rozmawiać) tylko o “Ekran główny Skype jest niedostępny”. Chodź nie zależy mi na Skype bo wszystko działa tylko najbardziej na Steam bo nie mogę zaaktualizować niczego i pograć w sumie też nie bo same akualizacje weszły. Dodam jeszcze że reklamy w przeglądarce, wszystkie wyglądają jednakowo : Nie odnaleziono serwera.

 

Zobacz wpisy w pliku HOSTS bo wirus mógł go zmodyfikować .

Hej,

Wykonaj logi programem Farbar Recovery Scan Tool - informacje o tym, jak dokładnie ustawić program i gdzie zamieścić logi znajdziesz w temacie: http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowiazkowy-478727t.html

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ok już wszystko działa, zrobiłe format i zainstalowałem od nowa, windowsa gdyż miał jeszcze kilka problemów na które przymykałem oko. Wydaje mi się że temat do zamknięcia