Częsta informacja not found 404 + Log

IE bawi się ze mną. Są godziny, że jest, potem wszystko wysiada. Albo wskakują nie te stronki. Nie jest to wina Neostrady (sąsiad nie ma kłopotów). Często pojawia się not found 404. Proszę o pomoc. Oto log:

Podpięcia nie są mile widziane i proszę o unikanie takich działań

BTW

Wydzielono i innego tematu

Pobierz program SDFix

Oto raport z SDF

(w poprzednim poście zapomniałem dodać: po otwarciu komputera uruchamia się od razu strona Moje dokumenty, zaś w MWordzie wkleja się wszystko do lewej)

(sorry za podpięcie…):

Daj log z ComboFix

Piszę z innego komputera. W moim IE siadł całkiem. Raz tylko udało się uzyskać komunikat “znaleziono witrynę sieci Web”, ale zaraz połączenie się urywało. Ponieważ IE siadł i byłem odcięty od netu i od Was, walczyłem i zmieniłem strony z numerem URL wg Hijacka, strona Main, na about:blank, ale nie pomogło. NOD32 też nie pomogł. Podaję więc najpierw nowy log z Hijacka.

Log z Combo.

Zafixuj to Hijackiem:

Sprawdź czy działa ci z inną przeglądarką, np. Firefox.

Niestety, usunięcie (całkowite) tego wiersza nic nie dało. Także Firefox nie łączy (dopiero teraz go wgrałem, robi to coś?). Resetuje połączenie. W IE jest komunikat: Nie znaleziono serwera. W IE miga na dolnym pasku wskazanie: Windows/system32/shdoclc.dll/dnserror…

Stronki otwierają się b.powoli.

Użyj WinsockFix

Dodatkowo użyj CWShredder - http://www.download.com/3120-20-0.html? … tg=dl-2001

Po tym nowy log z SDFix

Działałem Winsockiem, Schredderem, bez zmian.

Przy skanowaniu SDFixem pojawił się komunikat: nie można załadować obsługi VdM…coś tam oraz kilku plików. Oto log:

W logu nic nie widać

Zdecyduj się jakiego programu AV chcesz używać? Ich nadmiar prowadzi do różnych konfliktów, a u Ciebie zawsze działają dwa antywiry.

Znasz to:

Jeżeli nie, to przeskanuj plik na VirusTotal.

Skanowanie nic nie wykryło. Uwaga: Musiałem przenosić na inny komp. Kopiowanie nie objęło “podsumowania”(?).

Pliku nie znam, znalazł się na moim komputerze we wrześniu. Nie kojarzę go z niczym. We właściwościach była taka info.: Niestandardowe pliki inicjujące MS-DOS. Nazwa pliku Autoexec: SystemRoot%\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT

Nazwa pliku Config: %SystemRoot\SYSTEM32\CONFIG.NT

Przy łączeniu z netem pojawia się dalej info: znaleziono witrynę Web, czekanie na odpowiedź, potem się urywa i na pasku pojawia się: przekierowanie, na plik systemu32 (jak wyżej już pisałem). Pojawia się czysta strona, choć komunikat brzmi: Zakończono, lub - Gotowe. W pasku adresu u góry zostaje adres szukany.

Złączono Posta : 25.11.2007 (Nie) 15:41

Jeszcze uwaga ws wielości AntyVirow na moim komputerze: G Data 2007 nie daje się odinstalować, oryginalny plik deinstalacji programu prowadzi odwrotnie-na ponowne zainstalowanie (program z płytki Komputer-świat). Wyłączyłem wszystkie funkcje, które dały się wyłączyć, w tym strażnika.

To teraz chcesz korzystać z…???(pytam o antywirusowy soft)

W sumie to obojętne. Wgrałem najnowszego NOD32, może zostać (do czasu, aż coś przepuści…). Ale mogę wrócić do G Data. Atak nastąpił przy Awaście free.

(to z powodu okoliczności j.w. próbowałem różnych…)

Złączono Posta : 25.11.2007 (Nie) 21:20

Co dalej? Może brak jakiegoś pliku (czyściłem Ashampoo i Easy Clinerem po każdej akcji)? Może zmienione ustawienia rejestru? Reinstalacja całego Windowsa? Wiem, że problem jest w moim komputerze (mam routera, drugi komp. działa). Proszę o sugestie.

Daj nowy log z HJT usuniemy pozostałe antywirusy tylko NOD32 zostanie :wink:

Oto log:

Otworzyć linię komend Start >>> Uruchom >>> cmd i wpisać:

po tym nowy log z HJT

Log.

(Nie przyjął wszystkich poleceń - pierwszy raz to mój błąd, dodatkowe enter, ale potem brak dostępu i bibliotek (?))

Złączono Posta : 26.11.2007 (Pon) 1:01

Przepraszam za wprowadzenie w błąd: wpisy po G DATA pewnie dlatego zostały, bo dzisiaj chciałem ręcznie wyrzucić program z C: :oops:

Pobierz The Avenger. Wypakuj => uruchom => zaznacz opcję Input script manually => kliknij w taką lupkę => w okienku, które się otworzy wklej:

kliknij klawisz Done => teraz kliknij na zielone światełko => powinna pojawić się pewna informacja i kliknij OK (teraz restart).