Częste bluescreeny przez błąd

Witam:

Mam poważny problem z Windowsem (tak mi się wydaje) podczas grania w Gothica 3 , serious sama 2 , Strangehold czy nawet jak włącze 3dmarka wyskakuje mi bluescreen z błędem że wystąpił w pliku WIN 32 .sys zaczeło się tak dziać odkąd zmieniłem kartę graficzną ( nie przeinstalowywałem systemu tylko usunąłem stare sterowniki od integry i zainstalowałem nowe).

Czy zainstalowanie od nowa systemu wyeliminuje ten problem ??

jaki dokładnie to błąd ?? 0x00 bla bla bla. sterowniki jakie posiadasz ?? omegi ?? czy catalisty oryginalne ??

Błąd 00blabla bla :stuck_out_tongue: używam normalnie omegi ale dla sprawdzenia zainstalowałem najnowsze catalisty od ATI ale to samo się dzieje jakby to była wina sterów to raczej chyba powinno pisać błąd w Ati bla bla

podaj dokładnie ten błąd z zerami !!

możliwe, większość bsodów nie sprzętowych wywołuje błąd sterownika.

Ok dzięki w razie czego napiszę jak będzie się coś dziać

Ale się kuźwa naczekałem przy włączaniu demo Cal of Juarez wywaliło bluescreena o następującej treści:

Win32.sys PAGE_FAULT _N_NONEPAGE_ARE

STOP: 0*00000050 (0*E19f0304,0*00000000*0*BF89412B,)*00000001)

Win32k.sys Adres BF89412B baseat BF800000 , Date Stamp 45f013F6

Już mnie zaczyna to męczyć

sprawdź pamięć memtestem, xp zaktualizowany do sp2 ??

Xp zaktualizowany i jaką wartość dać w tym memtest do sprawdzenia ?

zrób 2 pełne testy.

Ja miałem podobny problem z tym że mi wyskakiwała winzgroza co pół godziny z innym kodem (między innymi z w/w) więc zrobiłem formata i jest ok, jak na razie jest ok

Zrobiłem 3 pełne testy tym memtestem i nic nie wykrywa pamięci są dobre ale najpewniejszym lekarstwem chyba będzie Format.

Mam pytanie czy system mógł się spieprzyć po włożeniu nowej grafiki mimo że wyczyściłem wcześniej stare stery od integry ?? Bo mam od samego początku problemy z aplikacją neostrady franca się co jakiś czas wiesza cały system czy ona może powodować taki stan rzeczy jeżeli tak to nie mam co się zastanawiać tylko formacik i robić wszystko ręcznie.

raczej nie wielokrotnie zmieniam grafiki i jeszcze takiego przypadku nie miałem.

jej się nie instaluje, tylko sterowniki + automatycznie utworzy się połączenie pppoa lub po modyfikacji sterownika (sagem) pppoe.

może to wina rootkita??

"You receive a Stop 0×00000050 error on a blue screen

Describes how to determine whether your computer is infected with a kernel driver known spyware Rootkit/Spyware: msupd5.exe Reloadmedude.exe and how to remove it."