Częste BSOD'y w czasie gier i przeglądania internetu


(Wojt88) #1

Witam

 

Od nowości mam problem z bsod'ami na moim komputerze. Występują one w dwóch przypadkach. Albo gdy gram w jakąś grę (np. LOL) albo podczas przeglądania Internetu (Opera). Zawsze po takim bsod'zie po restarcie następuje kolejny (lub kilka). Czasami komputer potrafi się też "przyciąć" na jakieś dobre 15 sek po czym działa bez zarzutu. Komputer nie jest podkręcony.

Moja konfiguracja http://valid.x86.fr/hxq8mj Pliki minidump  https://www.dropbox.com/sh/sh4j99bjoozb29w/AADoh1clp5Dtf-H88ehWdXnfa antywirus microsoft security essentials. 

 

Proszę o pomoc !


#2

Od kiedy masz opisany problem? No i czy Windows ma zainstalowane wszystkie Aktualizacje?


(Wojt88) #3

Od początku jak kupiłem ten komputer, jakiś ponad dwa miesiące temu go sformatowałem i postawiłem wszystko od nowa lecz to nic nie pomogło. Odpaliłem dzisiaj na całą noc memtest'a - ram jest w porządku. Co do aktualizacji to mam automatyczne ale nie "wszystkie" ale "krytyczne" (ta średnia zielona tarcza przy instalacji, przy poprzedniej instalacji systemu miałem "wszystkie" i problem wciąż występował). Nie mówiłem jeszcze że mam dysk SSD - HyperX Kingston'a (może to ważny szczegół).

 

Ps. Teraz sobie jeszcze przypomniałem. Przed formatem była taka jedna aktualizacja (której nr KB nie pamiętam) która nie dała się zainstalować, i przy każdej próbie system wycofywał zmiany...