Częste problemy z działaniem touchpada. Sterowniki Synaptics

Witam.

Posiadam Acer 5552G z Windows 8.

Zainstalowałem najnowsze sterowniki od Synaptics głownie ze względu na to że z domyślnymi sterownikami od Windows nie działa przewijanie poziome.

Niestety te sterowniki to jakaś masakra. Przewijanie potrafi działać kilka godzin by potem nagle przestać (trzeba resetować komputer żeby znowu zaskoczyło przewijanie),

najgorsze jest to, że bardzo często nagle z niczego w ogóle przestaje wykrywać touchpad, zwykle na nie więcej niż minutę wtedy też włącza mi się klawiatura ekranowa z Windows 8 by po minucie znowu touchpad zaczął poprawnie działać (czasami tylko restart pomaga).

W innych laptopach nigdy z Synapticem nie miałem problemu aż do teraz. Próbowałem reinstalacji sterowników a na domyślnych tych wbudowanych w Windows 8 wszystko działa dobrze, tylko że nie ma tego przewijania poziomego.

Wiecie może co jest przyczyną albo znacie jakieś inne lepsze sterowniki do touchpada?

Pozdrawiam

Pacjonek ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.