Częste problemy z telefonem

(Karol Patron) #1

Witam wszystkich :slight_smile:

Otóż mam problem z telefonem marki nokia 5200 . Oddawałem go juz raz do serwisu poniewaz nie dziala w nim bluetooth , mikrofon i czesto się zawieszał i klawisze się blokowały . Teraz mam kolejny problem z nim . Działał on przez 2 tyg bez zarzutu a dzisiaj przestal dzialac lewy górny klawisz na klawiaturze z górnej obudowy (to jest niebieski klawisz) . Przestal on dzialac ale jak go sie nacisnie to po kilku mintach sie właczy ale wtedy caly telefon sie zawiesza i nie odwiesza sie juz .Drugi problem to bardzo cięzko chodzące szyny na których telefon sie rozsuwa . Czasami wręcz staja w miejscu i telefon bardzo ciezko rozsunąc....Nie wiem co mam robic ...Ten telefon jest wziety na umowe z MIX Plusa . Tak jak juz wspomnialem byl juz raz w serwisie i przed dwoma tygodniami go odebralem i przez ten czas dzialal bardzo dobrze. POwiedzcie co mam zrobic ? Dziekuje za odpowiedz z góry

(Pawel Ciacho) #2

Odnieść znów do naprawy. Wiem co to za ból. Sam mam ten telefon. Totalny złom - bubel. Nikomu nie polecam [-X

(Karol Patron) #3

No i dalej naprawia i dalej sie grat zepsuje ...a nie ma mozliwosci zeby dali nowy ?

(Pawel Ciacho) #4

jak się po trzech naprawach zepsuje to muszą dać nowy:) to takie pocieszenie:)

(Karol Patron) #5

ale napewno ? Po trzech naprawach daja nowy ?

(Asterisk) #6

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Poniaatowski) #7

karolinho1991 , tak, na pewno.

(Karol Patron) #8

a to dzieki ... a czy jest mozliwosc wyboru innego telefonu czy taki sam mi dadzą ?

(klopas) #9

dadzą taki sam :wink: tzn. wyczyszczą soft, naprawią ten twój i wmówią że jest nowy :slight_smile:

(Otstiba) #10

Ehh ja tam kupiłem sobie 2 lata temu Nokie 6230i i do tej pory mi działa. A ta 5200 to /cenzura/ za przeproszeniem bo sie tnie i źle działa. Ma ją moja matka.