Czeste resety przy niektorych programach

Znaczy sie, przy niektorych grach komputer mi sie bardzo czesto resetuje- gram 10-15 minut, zadnego mulenia, nagle cyk, czarny ekran i reset… Wczoraj wywalil combofix wpisy temp1.exe temp2.exe autorun.inf i reszte zwiazanych z tym wirusem.

Za pomoca windbg otworzylem minidumpy, o dziwo mam tylko dwa. Jeden wskazuje na gmer.sys, drugi nie chce sie otworzyc.

I jeszcze mam pytanie a propos slowdownCPU.exe . Wylaczyc to?

Hijack this:

Silent runners

Z gory dziekuje.

Znasz to?

Nic tu więcej podejrzanego nie widzę.

Możesz dać jeszcze log z DeckardsSS (na dole tej strony z linku) -

Log wklej na http://wklej.org/, a w poście daj tylko link.

jessi

[sysCore32-ID34039] C:\Program Files\xerox\wdfmgr-34039.exe to chyba ktorys sterownik wmp 10 (mam 11), ale glowy nie dam. Teoretycznie to powinno byc wfdmgr.exe, u mnie przyjelo jakas “inna” nazwe. Ale usune, moze cos pomoze… I tez, za cholere nie wiem czemu w katalogu xerox…

log z dss-a

http://wklej.org/id/edd1460dab

Tez ewentualnie jakies rady co to moze byc? Raczej temperatury odpadaja -cpu, dysk, grafa, plyta glowna wszystkie w normie. Zadnych bledow nie ma, sterowniki raczej w maire uaktualniane. Podejrzewam jakies nagle skoki napiecia na zasilaczu czy cos w ten desen, ale to tylko moje wymysly niczym nie uzasadnione. A rzecz jest irytujaca;p

To jest grożne tylko dla bawiących się z Tibią, ale na wszelki wypadek usuń to.

Jeśli nie masz jakiegoś narzędzia usuwającego, to ściągnij OTMoveIt

Do pola Paste List of Files/Folders to be Moved wklej poniższe ścieżki:

Następnie wciśnij przycisk MoveIt!

Pojawi się komunikat, że jest potrzebny restart do usunięcia podanych plików/folderów- wciśnij Yes.

Po restarcie usuń ręcznie folder C:** _OTMoveIt** (Prawoklik >>> Usuń >>> Opróżnij Kosz).

Dodałam ten “wdfmgr-34039.exe” do usuwania, bo jeśli nie masz nic Xeroxa…

Ten powyższy wpis sfikduj w Hijacku:

>>Hijack>>scan(Do a system scan only)>>zaznacz go >> Fix checked.

Z mojej strony to wszystko, bo nie zajmuję się takimi problemami, jak Twoje.

Niestety, musisz czekać, aż tu ktoś inny zainteresuje się Twoim tematem. :frowning: :frowning: :frowning:

jessi