Częste zawieszanie się Firefox -64-bit (beta) na YouTube

Częste zawieszanie się Firefox - 64-bit (beta) na YouTube… Wydaje mi się, że ten najnowszy Player nie działa zbyt dobrze jak poprzedni stary…

Ogólnie FF ostatnio to jakaś masakra używałem go chyba z 10 lat ale ostatnio praca na nim to wręcz udręka. Przerzuciłem się na Operę. 

Firefox ogólnie ma niskie użycie pamięci ale jak się zawiesi na YouTube to pamięć z kilkuset MB RAM potrafi wzrosnąć nawet do 5GB!

 

GraphicsCriticalError: |[0][GFX1-]: Failed to allocate a surface due to invalid size Size

Wysoki wyciek pamięci:

Beta to beta… Spróbuj tej wersji https://download.mozilla.org/?product=firefox-aurora-latest-l10n&os=win64&lang=pl niby jescze większa beta, ale mnie nie zawodzi.

Beta vs Aurora 

 

Aurora jest na pewno bardziej niestabilna :wink:

 

a po drugie to jeśli dobrze wiesz, wiele dodatków może nie dzikałać na tej wersji …

Nie spróbujesz to się nie dowiesz. Ja korzystam z Aurory i wszystko działa do tego zero crashy.

Ludzie, beta to kompilacja testowa dla tych którzy godzą się na niedociągnięcia i są skłonni zgłaszać błędy developerom aby rozwijać program. Zamiast zgłaszać je tutaj proponuje kanał mozilli…

pocolog -

1.Nawet na stabilnej wersji mogą wystąpić bugi :smiley:

  1. Nie ma różnicy czy wersja stabilna czy wersja beta - gdyży TU i TU występują opisane prze mnie symptomy zawieszania na YouTube :smiley: