Częste zawieszki=kłopoty z k.graficzną?

Witam! Mam jeden wielki problem, otóż mój komputer ( procek 1,8, 512 RAM, płyta główna ASRock P4V88+ oraz karta graficzna- NVIDIA GeForce 2 MX/MX 400)

czasami złapie zawieszkę tzn. nagle muzyczka w winampie przestaje działać, nie mogę ruszać kursorem tylko pozostaje mi zresetowanie komputera. Zainstalowane mam najnowsze sterowniki pobrane z oficjalnej strony NVIDII. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Jeśli można to rozwiązać bez konieczności kupna nowej karty graficznej to byłbym wdzięcznym gdybyście mogli mi wyjaśnić w jaki sposób to zrobić.

Pozdrawiam

Sprawdź temperaturki i napięcia w Everest Ultimate pod obciążeniem np: Orthosa i je wklej tutaj.

Chodziło o to?

Powodów dlaczego ci się komp może zawieszać jest duużo . Napisz coś więcej (czy instalowałeś jakieś progsy albo czy zmieniałeś konfigurację komputera) .

W konfiguracji nic nie grzebałem. Instalowałem to co wszyscy" gg, winampa, mozillę i inne.

Sprawdź napięcia w Biosie i załaduj ustawienia zoptymalizowane.

Sprawdź pamięć programem Memtest86.

Daj odczyt danych SMART z programu HD Tune, zakładka Health.

Przeskanuj także na bad sektory (zakładka Error Scan).

Czy jak miałeś niezainstalowane najnowsze sterowniki ten problem występował ? Jak nie to wróć do starszej wersji .

Dracollonio , , nazwij proszę temat zgodnie z regulaminem forum, którego lekturę polecam.