Często Firefox 3x - 3.5x ulega awarii na stronie nasza-klasa

Często Firefox 3x - 3.5x ulega awarii na stronie nasza-klasa. Czy Wy tez tak macie? Pozniej to tylko od nowa trzeba uruchamiac firefoxa z kartami.

U mnie nic takiego się nie dzieje. Może to wina jakiegoś dodatku?

Ja także nie mam takich kłopotów. Podaj listę zainstalowanych dodatków i wtyczek, także system operacyjny jakiego używasz. Może znajdziemy coś, co powoduje problemy.

A jaka to awaria, bo nie skonkretyzowałeś…?

Sprecyzował:

Pozniej to tylko od nowa trzeba uruchamiac firefoxa z kartami.

. U mnie tak było w poprzedniej wersji. Zaktualizuj javę do najnowszej wersji. Czasami przeglądarka powoduje w tej sytuacji problemy.

Np. nie powiedział czy jakiś komunikat czy totalna zwiecha bez żadnego znaku.

Wyłącz całkiem noscript i adblock na tej stronie

Posiadam XP,dodatki to mam tylko Session Manager i Adblock , jave i flash mam najnowszego. A w czasie awari pokazuje sie jakis komunikat. Mozilla firefox ulegla awari.(nie te z microsoftu) Przy nastepnym uruchomieniu bedzie próba przywrocenia kart.

Dodane 22.07.2009 (Śr) 22:07

Posiadam Jave 6 SE Uptade 14 to chyba najnowsza? a ShockWave Flash 11.5 do czego sluzy?

Wyłącz dodatki po kolei i wtedy zobacz.

Ewentualnie wykonaj: http://www.mozillapl.org/wiki/Standardo … a:_Firefox

Jak wyżej nie pomoże: deinstalacja-mozilli-firefox-thunderbird-t74599.html

Spisz sobie zakładki do pliku txt by nie odtwarzać błędnego profilu programami do tworzenia backupa jego dla FF.

Zauwalyzej w dodatkach ze mialem zainstalowane az 3 rozne Javy moze to powodowale czeste problemy. Narazie przeczyscilem rejestr Cleanerem od Microsoftu i tearz widnieje 1 Java . Zobaczymy teraz jak pochodzi firefox czy nie wystąpi jakas awaria.

Dodane 22.07.2009 (Śr) 22:39

Teraz nawet na tej stronie Firefox wywala błąd ![;

CrashTime: 1248294892

InstallTime: 1247826120

ProductName: Firefox

SecondsSinceLastCrash: 12709

StartupTime: 1248294461

Theme: classic/1.0

Throttleable: 1

URL: search.php?search_id=egosearch

Vendor: Mozilla

Version: 3.5.1

Wykonaj po kolei przytoczone wcześniej przeze mnie kroki.