Częstotliwość procesora w viście

GIGABYTE GA-MA78GM-S2H

to wciśnij ctrl+F1 w głównym ekranie biosu - pojawią się timingi w opcjach

okey, spróbuję. a przy okazji mam już rzeczywistą częstotliwość w viście :stuck_out_tongue: to chyba dzięki zmianie HT:

core4.th.jpg

…a jak punktacja w indeksie VISTA? Ciekawy jestem najbardziej jak procesor

wynikt.th.jpg

a z timingami dla pamieci nic nie mogę zrobić, muszę mieć standardowe 5-5-5-15 bo kiedy zmieniłem na 4-4-4-12 to komputer się nie uruchamiał tylko raz “pipnął” zresetował się i przywrócił ostatnią dobrą konfiguracje biosu… :frowning:

Bry,

Chyba mam problem z czestotliwoscia, albo bardziej z grafika, ale nic nie rozumiem o czym wy tu rozmawiacie…

Czy znajdzie sie dobra dusza,ktora powie mi co robic? ![-o<

Zainstalowalam system od nowa, potem skasowalam windows.old, co mi wyczyscilo caly dysk C i recznie sformatowalam D.

  1. Myslalam, ze po calkowitym wyczyszczeniu komputer bedzie dzialal jak mala wyscigowka, a porusza sie jak slimak :-x Strony Internet Explorer laduja sie godzine, msn tez, ale Firefox dziala blyskawicznie…

Nie bardzo rozumiem co sie dzieje.

  1. I na koniec, rozdzielczosc chyba mam za duza,

Wchodze w ustawienia ekranu, biore na wysoka rozdzielczosc : 1024x768 przy kolorach 32bity i cala czcionka systemu jest jakby rozmazana (ale mniej niz przy najnizszej rozdzielczosci).

Patrzylam w drugim komputerze, gdzie obraz jest w porzadku, i ma on wysrodkowana rozdzielczosc.

W moich ustawieniach ekranu nie ma takiej opcji, albo najwyzsza, albo najnizsza.

Mam standardowa karte graficzna VGA.

We wlasciwosciach monitora, tez nie moge nic zmienic, moge tylko uzyc domyslnych ustawien sprzetu. :frowning:

System: Fujitsu Siemens GmbH

Procesor: Intel Core Duo CPU T2250 @1,73GHz 1,73GHz

RAM: 1022 MB

Typ : 32-bitowy

Indeks wydajnosci systemu : 1,0

Obliczenia na sekunde :

Procesor - 4,6

RAM - 4,5

Grafika - 1,0

Dysk twardy - 4,5

Radziłbym Ci zainstalować sterowniki do grafiki. Poza tym system najlepiej instalować na wcześniej sformatowany dysk

Mam wszystko sformatowane.

Wiesz moze skad moge wziac sterowniki do mojej grafiki ? Na plytach od zakupu mam tylko system.

Najprościej będzie ze strony producenta

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=7&t=280268

Udalo sie ! Mam odpowiednia grafike ! Dzieki Tymek.

A czy wiesz moze, czemu wszystko co dziala pod internet explorer i on sam chodza strasznie wolno ( strona sie laduje 5minut, msn tez ).

Mam najnowsza wersje EI.

A firefox i polaczenie dzialaja blyskawicznie.