Częsty "Kick" przy grach

Witam , mój problem polega na tym że grając w gry przez internet po prostu zawiesza się dostaję disconnect i muszę zalogować się jeszcze raz ale internet normalnie widać ze działa w prawym dolnym rogu a ping podskakuje do 7 tysięcy . Nie wiem co robić bo bardzo zależy mi na swobodnym korzystaniu z internetu .

Radzę sprawdzić czy nie masz jakichś przerw od dostawcy internetu - ja tak miałem, że sygnał od nich na chwilę się zrywał (do 10 sekund) i potem było ok.

W moim przypadku miałem łącze radiowe i dodatkowo sprzęt wraz z ruterem od nich (ruter się resetował)

Ja mam modem + jak miałem kick od neta to windows tez wykrywał że nie mam internetu a teraz jest że normalnie działa cały czas jak jest komputer włączony . ;/

Ja bym do nich zadzwonil i sie spytał czy nic nie ma na lini, grałem tez w bardzo duzo gier online i taki problem jak ty masz zdazał mi sie bardzo czesto… :slight_smile:

Nie martw sie, zadzwon do nich i sie spytaj czy jest wszystko ok, jesli powiedza ze tak, sproboj przeinstalowac system, moze to jakis wirus? moze jakis program zdziera Ci transfer? wszystko jest mozliwe :slight_smile:

pozdrawiam