Czujnik temperatury w telefonie?

Siemka

Zainstalowałem sobie na kompie program “My phone Explorer” To co mnie zadziwiło to fatk że program ten pokazuje temperaturę telefonu oraz bateri :o

Moje pytanie brzmi, a po co to?? Do czego ten czujnik w telefonie i baterii, i czy żeczywiście jest to prawdziwa temperatura a nie jakaś bujda?

Znacie może jescze jakieś ciekawe programy do zarządzania fonem?

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=78470

:wink:

Telefon działa w optymalnej temperaturze -10 do +30 stopni. Wahania temperatury skracają żywotność baterii

master_zonk6 Ale do tego czujnika nie można się dostać z poziomu telefonu.

I co? Ten czujnik mi wyłączy tel;efon jak temperatura będzie zła?

NIE :!: Do uwagi

SzymSzejdi ja mam SPV C500 i też mam taki program w telefonie że pokazuje temperature i wskaźnik bateri w Procentach.

Większość programów do zarządzania komórkami pokazuje takie rzeczy :wink:

No tak, tylko po co?

Po to żebyś wiedział :!:

Jak ci się nie podoba to nie musisz na to patrzeć.

Stary po co i po co? Po nico :slight_smile: Trzeba czuc bluesa i będziesz wiedział po co Ci to jest potrzebne jak nie umiesz wyciągnąć pozytywnych wniosków z tego, że to masz. Jak jest Ci tylko tel do dzwonienia i esów potrzebny (tzn. do tego go używasz) to faktycznie daj sobie spokój z takimi peirdułami. Ale jak chcesz miec bajery to własnie jeden z nich masz :slight_smile: Pozdraiwam :slight_smile:

Jak temperatura jest za wysoka albo za niska, to telefon pokazuje Ci komunikat. Jakby się zepsuł, to w serwisie odczytają ze był taki komunikat i za naprawe zapłacisz ;]