Czy 3 systemy operacyjne będą działać poprawnie?

Witam serdecznie, chcę zainstalować sobie 3 systemy operacyjne: XP SP2 PL + dograć SP3, Vista Ultimate PL + dograć SP1, 7 (Seven) Build 7022, wiadomo EN.

Chciałbym wiedzieć czy to bezpieczne. Mianowicie czy, aby przez to komputer nie będzie chodził wolno, nie będzie żadnych problemów z kompatybilnością systemów (żeby nie gryzły się), wszystkie programy, gry, aktualizacje, sterowniki itd. będą działać poprawnie, będzie ekran 3 wyborów systemu przy starcie ?

Wiem, że wgrywa się od najstarszego do najnowszego, wgram: XP: C, Vista: D, Seven: E - albo inne literki :stuck_out_tongue: hehe.

Dwa systemy operacyjne to żaden problem, wszystko działa idealnie, ale jak jest z trzema ?

Tylko bardzo proszę nie pytać się dlaczego chcę 3 systemy :wink:

Mój komputer to:

HD-ST3500320AS Seagate Barrcauda 500 GB - 7200 RPM, 32 MB cache-3,5, SATA II

Gegorce 9800 GTX 512 MB

Intel Core 2 Quad Q9550 2,83 GHz - czterordzeniowy

4 GB RAM DDR2

Gigabyte GA-X48-DS4

Jezeli 2 działy bez problemu.

To i 3 beda działały jezeli wgrasz je na roznych partycjach.

Tak ,bedzie ekran wyboru systemu.

Ze sterownikami nie powinno byc problemu.

Komp moze troche zwolnic, ale masz przeciez czterordzeniowca i 4GB RAMU to pewnie nawet nie zauwazysz.

nic się nie bedzie gryzło u mnie zainstalowane są 4 systemy nie licząc ubuntu zainstalowanego wewnątrz windowsa na pewno nic nie zwolni

najpierw KUP jeden

Dodane 22.02.2009 (N) 22:29

a zreszta po co wam tyle systemów pseudo informatycy?

Powiadacie, że wszystko będzie ok, dziękuję bardzo.

Eh mineły te czasy kiedy miałem mandrive , debiana i XP teraz nie mam czasu na testy a szkoda

Zasada jest podstawowa - jedna partycja , jeden system (nie dotyczy linuxa , zazwyczaj 1 twoży aż 3)

możesz miec i x systemy ale każdy na osobnej partycji