Czy 300GB od Play to dużo?

Wita mam pytanie czy ta usługa https://www.play.pl/telefony/zte/zte-wf830-uz/?oid=in4007821059 jest opłacalna i czy te 300gb za 80 zł to dużo oraz mam jeszcze jedno pytanie czy wystarczy mi te 300GB ,głównie do grania ,przeglądanie yt oraz pobierania gier ?

W takiej kategorii to tylko Internet domowy 60 z routerem Huawei B525s…dla sprawdzenia “na próbę”, okres zwrotu usługi do 14 dni

Ja mam 272 GiB od Orange w telefonie i nie umiem zużyć YouTubem 720p.

Tylko ta prędkość do 65mb/s

Kilka gier AAA i 300 stopnieje w oczach. Gdybym nie miał możliwości podpięcia kabla, poszedłbym w internet od TM. 65mb/s to wystarczająca prędkość. Na co dzień mam 3x mniej, w dodatku przez VPN. Da się żyć :slight_smile:

A Ty, we wskazanej w pierwszym swoim poście ofercie, masz pewność “kosmicznych” osiągów na tej płaszczyźnie?

Szkoda klawiatury, na dalsze roztrząsanie…na dzień dzisiejszy “propozycja” T-Mobile jest bezkonkurencyjna, w segmencie do którego odnosi się twój temat

A jaki polecasz internet bez limitowy ?

@Madafaker dał ci link. Co jeszcze szukasz??

Ja używam od T-Mobile i jest super. Weź na 14 dni i przetestuj. tylko pamiętaj jak nie zadowolony będziesz 14 dnia oddaj inaczej zostajesz związany na 2 lata. W T-Mobile bierz Huawei B525 - najlepszy z tych Huawei-ów

A polecał Ci już jakiś “limitowy”? Kliknij na link.

300GB to bardzo mało, jesli zaczniesz pobierać gry. Jeśli zależy ci na necie mobilnym to tylko T-mobile Domowy - 49zł za prędkość do 20Mbps lub 60Mbps za 65zł. Internet całkowicie bez limitu danych.

Do pobierania gier to raczej łatwo sobie obliczysz jakie gry pobierasz i ile zajmują.
Do reszty czyli grania i oglądania YT, jest to całkiem spora ilość.

Nie każda gra zajmuje tyle samo, a czasem z poprawkami więcej niż 2 miesiące wcześniej bez poprawek.

Widzę noworoczne postanowienie robisz, nowy Avatar :slight_smile:

Chyba wezmę tą ofertę co podał kolega Madafaker. Przetestuje ją i zobaczę czy łącze nie przerywa.

3.2. Opcja „Na próbę”
Abonent ma prawo odstąpić od niniejszej Umowy (odstępując jednocześnie od Umowy Sprzedaży)w ciągu 14 dni od związania się niniejszymi warunkami - na poniższych zasadach.(Nie uszczupla to w żaden sposób uprawnień Abonenta będącego Konsumentem zawierającego Umowę podczas wizyty kuriera.)
3.2.1. W celu skorzystania ze wskazanego prawa, Abonent musi złożyć Operatorowi pisemne oświadczenie o odstąpieniu od mowy i Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni od ich zawarcia oraz zwrócić w tym terminie Urządzenie i Kartę SIM.
3.2.2. W przypadku zawarcia Umowy w Punkcie Sprzedaży,złożenie oświadczenia o odstąpieniu oraz zwrot Urządzenia i Karty SIM musi nastąpić w tym samym punkcie.
3.2.3. W przypadku zawarcia Umowy podczas wizyty kuriera, zwrot musi nastąpić na adres Operatora, najlepiej: Centrum Logistyczne, ul.Poznańska 25, 05-850 Ołtarze w, Sekcja Zwrotów.
3.2.4. W przypadku zawarcia Umowy podczas wizyty kuriera, do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia oraz Urządzenia Karty SIM przed jego upływem.
3.2.5. Oświadczenie o odstąpieniu musi zawierać: numer Umowy, imię i nazwisko (nazwę) Abonenta, sposób zwrotu kosztów zakupu należnych Abonentowi (z zastrzeżeniem, że w przypadku zwrotu w agencyjnym Punkcie Sprzedaży Operatora nie może to być gotówka), datę i podpis Abonenta.
3.2.6. Urządzenie musi być zwrócone bez pomniejszenia jego wartości na skutek korzystania w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia cech, charakteru i funkcjonowania tego urządzenia. Oznacza to m.in., że Urządzenie musi zostać zwrócone w oryginalnym opakowaniu producenta zawierającym wszystkie elementy, które Abonent otrzymał przy zakupie, a w szczególności kartę gwarancyjną, płyty CD z aplikacjami, materiały informacyjne, inne akcesoria dodatkowe. Karta SIM może być wyłamana z obudowy, ale nie może być uszkodzona.

Warunki Oferty Promocyjnej „T-Mobile – Nielimitowany Internet Domowy z routerem na 24 miesiące”

Jeżeli na smartfonie masz zasięg LTE u siebie od T-Mobile to będzie działać, jak widzisz nadajnik T-Mobile/Orange (bo to bez znaczenia) z okna to powinno fajnie działac. Pamiętaj za 80 zł jest z prędkością do 80Mb/s, a za 60 zł z prędkością do 20Mb/s :slight_smile:
Nie ma minimalnej prędkości :slight_smile:

Jak nie ma awarii to raczej nie zejdzie poniżej lejka 16 kbps.

Jakiego operatora jest ta “oferta”?

Tego samego.

Możesz mi to doprecyzować, gdzie ją “znajdę”?

Cytat:
80 zł jest z prędkością do 80Mb/s, a za 60 zł z prędkością do 20Mb/s

Obniżyli ceny na święta :slight_smile: Jeszcze dwa tygodnie temu patrzyłem znajomemu i były własnie 60zł i 80 zł odpowiednio :slight_smile:

1 polubienie