Czy 7.1 dobry do Cs:Go ?

Witam

Kiedyś kupiłem słuchawki razer kraken pro i wczoraj chciałem sprawdzić do kiedy mam gwarancje to zajrzałem do opakowania na nie. A tam znalazłem klucz do programu : Razer Synapse . To go pobrałem i wpisałem klucz.
Mam tam możliwość Ustawienia 7.1 .

Czy lepiej jest pozostać na aktualnym dźwięku czy wybrać podany wyżej ? (Znaczy na chwilę obecną mam wybrany) i nie wiem czy pozostać tak czy będę miał przez to przewagę w Cs:GO że dźwięki nie będą jakieś “oszukane” o co mi chodzi z oszukanym dźwiękiem ? Np. mam włączone 7.1 i słyszę przeciwnika z lewej strony a on wychodzi z prawej. Czy lepiej mieć ten 7.1. czy zostać przy aktualnym stereo? P.S aktywowałem ten program kluczem.

Pograj i zobacz czy jest różnica. Jeżeli nie ma to albo nic nie daje albo słuchawki już bez tego dobrze oddają poczucie dźwięku przestrzennego. Albo masz słaby słuch i powinieneś skupić się na aimie a nie na grze na słuch.

Aima to mam dobrego co świadczy o mojej randze nie będę podawał bo zaraz ktoś będzie pytał o boosta. Tylko wydaje mi się ,że dźwięk z dnia na dzień się pogorszył.

Zatem być może 7.1 zwyczajnie Ci nie odpowiada lub słuchawki lepiej pracują na stereo. To nie jest tak że 7.1 jest lepsze od 2.0. To wszystko zależy od możliwości słuchawek. Ja osobiście jadę na 2.0 na słuchawkach sound blaster x h5 tournament edition. I nie mam potrzeby zabawy w 7.1. Próbowałem trochę słuchawek z 7.1 i jakoś mnie nie urzekły. Zostałem przy tych które według mnie najlepiej oddawały dźwięk przestrzennie.

Tylko na początku gdy jeszcze słuchawki były świeżo po zakupie były głośne (dla mnie w sam raz) a teraz jest za cicho.Nie sądzę aby to była kwestia przyzwyczajenia. Poza tym mam mianowicie także problem z realtek zainstalowałem do nich sterowniki a ten menadżer nawet nie pokazuje się w systemie a mam własnie jak wpiszę w uruchom “dxdiag” wejdę w dźwięk i mam realtek hight. Wiesz może jak zrobić żeby było nieco głośniej ?p.s Win 10 i dźwięk na maxa oraz w cs także na max.

Może wywal cały syf, który poinstalowałeś. I jeszcze raz wszystko zainstaluj od nowa.

Jeżeli masz głośność na maksa i nie urwało Ci głowy na pewno coś przeszkadza.

Czy jeżeli odłączysz słuchawki to też jest tak cicho? Czy jest zauważalnie ciszej tylko na słuchawkach a głośniki np. grają tak samo jak zawsze?

Same słuchawki możesz sprawdzić podłączając do innego urządzenia. Telefon. Tablet. TV. Tak przynajmniej wyeliminujesz tezę ,że coś jest nie tak ze słuchawkami. Wtedy skupisz się już tylko na programowej części.

Jak są podłączone głośniki to się prosi o utratę słuchu.
EDIT: Jak głos jest na maksa.

To jeszcze tylko podłącz gdzie indziej słuchawki ,żeby je na wszelki wypadek sprawdzić.