Czy 8800GS ma chłodzenie głośne jak suszarka?

Witam.

Przymierzałem się do zakupu tej karty ale słyszałem że wiatrak “zapyla” w niej jak w suszarce do włosów generując potworny hałas.

Podobno też nie ma w niej automatycznej regulacji prędkości wentylatora , cały czas chodzi z maksymalną prędkością oraz została pozbawiona czujnika temperatury.

Czy jest ktoś na forum kto ma tą karte i czy może to potwierdzić ?

To jakies bzdury słyszałes ,ta karta ma automatyczną regulacje obrotów wiatraka i jest nie słyszalna.Mozna tez recznie ustawiac obroty wiatraka w panelu sterowania .

Zależy, jaki model karty.

Początkowo nie miały regulacji wentyla ale teraz już jest ok.

Z czujnikiem było podobnie na początku też żaden program nie wykrywał ale teraz już wykrywa każdy temperature

Też sądze że to jakieś bzdury, a Ty znasz tą kartę czy tak w ciemno piszesz ?

http://www.allegro.pl/item401573184_hit_palit_8800gs_384mb_ddr3_575_1700_fv_gw_zabrze.html

Myślałem o tej karcie.

Ten Palit ma na pewno regulację obrotów.

Wciąż można znaleźc model z lepszym chłodzeniem niż to…

Na przykład? Tylko nie mów o Asusie, bo to znacznie droższe ustrojstwo.

True, z lepszymi chłodzeniami gs’y są sporo droższe, a ten palit wciąż będzie lepszy od referencyjnego wynalazku nvidii.

Dzięki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.

Wnioskuje z nich że nie jest źle z chłodzeniem na tej karcie ?

A jak ta karta spisuje się w grach ( assansis , crysis , oblivion )? Daje radę , czy należy dramatycznie obniżyć rozdzielczość i inne ustawienia ?

grałem na niej w creed na maxa, crysis o ile pamietam średnio-wysokie,

obliviona nie miałem, jeszcze grid tez idzie na max aax4

Mam taka karte i w crysisa gram na high w 1680x1050, dirt wszystko na maxa 1680x1050 4xaa i test drive unlimited 1680x1050 wsyztsko na maxa plus 4xaa plus HDR i ogolnie fajnei sie kreci :slight_smile: w sygnie wyniki podkrecania :smiley: ps ja mam wersje gainwarda bez regulacji i chodiz jak suszarka :wink: