Czy aby nepewno NEO?

witam … mam siec GNI …taka sobie radiowka po przerobkach gdyz akurat moj lan do servera jest pociagniety kablem DSL… chodiz to srednio…na kazdy komp ma przypadac 256kb ale ne wyglada na to… nie wiem czy moge to w ogole jakos sprawdzic u siebie ale mysle juz nad zerwaniem umowy place 46zl za cos co mam tylko wirtualnie…

nieiwem teraz co robic…znam gro osob narzekajacych na neo i gro osob chwalacych neo… wiem tlyko ze raz bylem u kolei posiadajacego opcje 128 i w tkaij grze jak tibia nie spisywalo sie to za dobrze… ale za to inny kolega ma ta sama opcje i chwali sobie brak lagow… hmm nie zaley to czasami w jakiej sie jest lokacji…:>?? za opcje 256(taka jaka zekomo mam teraz) mialbym placic ponad 70zl… to jednak jest roznica dla mojego portfela… a nie chcialbym sie zawiesc na niej… pozdrawiam Dex

Ja gdybym wybierał miedzy Radiówka a NEO+ to nigdy w życiu tej pierwszej bym nie wziął.

■■■■ i tyle NEO góra.

Prosimy o motywację, opinii obiegowych ma forum mamy już pod dostatkiem :!: :!: :!:

wciaz jednak nie jest usatysfakcjonowany odpowiedziami… :frowning:

internet mam od ponad roku… na początek założyłem sobie LAN radiówkę (nie podam nazwy dostawcy)… miało być pięknie i cudownie a była żenada :!:

transfery wachały się w granicy 20KB/s przez około 5 miesięcy… po tym czasie nastąpiła trafedia… internet siadł całkiem (całkiem zamknięto p2p) transfery nie przekraczały (w porywach) 10KB/s :!: :!: :!:

w dodatku panowie byli tak obeznani, że kilkakrotnie wmawiali mi, że mam zawirusowany komputer itp.

jako, że protesty abonentów rosły w siłę to obiecano nam pod koniec ubiegłego roku znaczną poprawę usługi, zmieniono administratora sieci i od nowego roku mieliśmy mieć już internet wart abonamentu (49zł)… niestety :frowning:

od lutego mam Neostradę gdyż nie widziałem już sensu w czekaniu i narzekaniu na to badziewie, które kosztowało mnie kupę kasy :frowning:

z pewnych źródeł wiem, że ostatecznie usługa została znacznie poprawiona :slight_smile: jeśli ‘dogadasz’ się z nowym adminem to zrobi ci speed w granicach 512kb/s (64KB/s)… ale ja już się na coś takiego nie piszę!

miałem do ubiegłego tygodnia Neo128 i nie powiem na TP SA złego słowa :slight_smile:

teraz mam opcję 512 i jest wogóle miodzio :lol:

więc reasumując… jeśli chcesz jakąś radiówkę to najpierw dokładnie sprawdź co i jak i czy to faktycznie będzie to za co będziesz płacił :slight_smile:

a jeśli nie to zakładaj Neostradę 256 - według mnie się opłaca ;]

Dokladnie przychyle sie do wypowiedzi DUCH.

Mam juz neostrade od ponad dwóch lat (wczesniej 128 a teraz 1028) i nie mam zadnych zastrzezen do TPSA.

No moze oprocz limitów pobierania danych :smiley:

ok dzieki…to mi daje do myslenia…teraz jescze pytanka:

  1. Czy moge sprawdzic na swoim komputerze jaki mam przesyl? czy aby napewno te 256kb? jezeli nie to moge sie upominac…

  2. Czy dzialanie neostrady nie jest spowodowane lokacja w ktorej znajduje sie komputer client albo server? i czy przy instalacj trzeba to jakos konfigurowac…a jezeli tak czy jest mozliwa “zla” konfiguracja powodujaca zle dzialanie… przerwy lagi kicki z gier… ( a slyszalem juz wiele tkaich przypadkow)

http://www.dsl.cz i klikasz na speedmeter

moge odpowiedzieć częściowo :slight_smile: instalacja jest dziecinnie prosta ;]

w dodatku w pudełku znajdziesz obszernie zilustrowaną instruckję instalacji Neo :wink:

Chodziasz by przy złej pogodzie brak praktycznie internetu [w 10% przypadkach jak jest firma solidna jest inaczej],a znam przypadki iż przy ładnej bezchmurnej działało to tak że RATUNKU!!

kiepskie transfery,mowa o http bo o p2p nie wspominam,lagi w gerach takie ze szok itd.

Mozna by było sporo wymienić …

Co jak co,ale do TP nie mozna miec zastrzeżeń co do świdczenia Neostrady czy DSL od strony technicznej,bo tutaj jest piątka z plusem.

może i celujaca by była gdyby nie te chore ceny.

Plus koszmarny limit w NEO.

Najlepiej pobieraj plik z szybkiego serwera. Monitoruj prędkość, i oceń, jaka wychodzi średnia.

Tak samo możesz robić z wysyłaniem.

Oczywiście jest też sposób, jaki podał DUCH, ale z tego także warto spróbować - jest wg mnie bardziej miarodajny.

ok super wiem juz coraz wiecej :)…

hmm moze na to pytani ejeszcze dostane odpowiedz… bo jest jednm z wazniejszych … mieskzam na wsi… nie wiem jak to jest czy musi byc jakis server w poblizu… czy np u mnie nie ma takiego i mozliwosc posiadania neo jets niemozliwa…

Dzwoń na infolinię Neo…

lub sprawdzaj na http://www.neostrada.pl - po prawej stronie wpisujesz swój numer telefonu

mam neo od kilku lat i nie narzekam. Kolega zalozyl sobie radiowke miala byc szybsza niz moja neo. RADIOWKA NIE DZIALA znajomy placi i nie ma internetu. Neostrada The Best

Neo. burza neo chodzi a radiówka nie