Czy aktywowanie kart steam z innej jest legalne ?

witam chciałbym sobie kupić rpg makera i clickteam fusion ale się zastanawiam czy to jest bezpieczne https://www.youtube.com/watch?v=DNF8GFMFDNA jak o tym myślicie czy steam zbanuje mi gry lub konto ?

A słyszałeś przysłowie, za darmo umarło?
Czytałeś może regulamin tej strony?

l. Niniejszy landing page jest usługą Premium SMS dostępną w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play. Koszt wysłania SMS wynosi 25,00 zł (30,75 zł brutto). Użytkownik wysyłając SMS pod podany na stronie numer oświadcza, że akceptuje Regulamin naszej usługi dostępny pod tym adresem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt pod adres emailowy: mybestgamee@gmail.com. Życzymy przyjemnego korzystania ze strony i wielu godzin spędzonych na rozgrywkach!

IV Opłaty za Serwisy MT
1.Użytkownik obciążany jest opłatą 6,15 brutto za otrzymanie każdej wiadomości SMS MT
wysłanej do niego w ramach Serwisu, przy czym koszt zależy od taryfy , z której korzysta serwis i
jest taki sam dla wszystkich sieci.
2.Koszty wiadomości SMS MT zależą od danego Serwisu i wskazane są każdorazowo na
Stronie Internetowej.
3.Opłaty pobierane są poprzez obciążenie rachunku telefonicznego Użytkownika (w
przypadku telefonu na abonament) albo potrącenia opłaty z konta Użytkownika (w przypadku
telefonu na kartę pre-paid).

W końcu sam gość, który nakręcił ten filmik też zarabia na odsłonach tej strony poprzez przekierowanie w podanym tam linku.
Na takich naiwnych ludziach zarabiają.
Jeżeli chodzi o komentarze na YT to pewnie napisane z wielu kont.

sorry nie czytałem coś czułem że to barachło jakieś