Czy Android jest przydatny?

witam.mam mianowicie pytanie dot.androida.otoz zastanawiam sie nad kupnem telefonu z tym systemem.i chce zeby telefon byl przydatny,czyli posiadal menedzer plikow,notatnik i dyktafon.czy android jest przydatny?

Android posiada obsługę wszystkich tych rzeczy.

Android nie posiada żadnych ograniczeń.

Poza tym że nadaje się tylko do konsumpcji treści, a co za tym idzie niczego poważnego na tym systemie nie zrobisz? :wink:

Android nadaje się do wszystkiego, aczkolwiek panuje dziwny fenomen, to znaczy że niektórzy deweloperzy wydają aplikacje tylko na iOs, czego nie mogę zrozumieć, zwłaszcza że Apple nie ma takiego dużego udziału w branży telefonicznej

To jest raczej wina producentów sprzętu a nie samego androida.

Jeśli chodzi o aplikacje i przez to przydatność w twoim znaczeniu to jest na pewno lepiej niż pod windows phone.

 

 

Rozumiem, że dasz sobie za to głowę obciąć?

Mam wielką nadzieję, że ten wątek to nie prowokacja. Android jest najbardziej podatny na syf, jak żaden inny. Wiele aplikacji w jego własnym sklepie to syf. Ale jak się uważa, to jest spoko, zmienisz w nim co chcesz jak zrobisz roota, a nawet bez niego się da wiele zrobić.ale na słabszym spręcie lubi lagować. Taki jest.

Tylko jak już kupisz ten telefon to taki z wyższej półki, wszysto inne na androidzie laguje jak nie wiem, także niezlego wku… można dostać. Jedynie co śmiga na tanim sprzęcie to Windows Phone.

Jeśli sprzęt ma przynajmniej 2 rdzenie i 1GB ram oraz androida 4.4 lub wyżej z płynnością nie ma aż tak źle.

Tak tylko że na WP nawet głupiej latarki nie da się włączyć na zminimalizowanej apce :stuck_out_tongue: Coś za coś, ograniczenia systemu vs bezpieczeństwo :wink:

 

Już kiedyś była dyskusja na DP o tej nieszczęsnej latarce. Pod koniec tygodnia nakręcę film i wrzucę na YT i pokażę, że latarka działa zminimalizowana od czasów WP7 i Lumii 710 i teraz na WP 8 na Lumii 620 też działa. 

 

Rozumiem, że powtarzanie często tych samych bzdur, ma sprawić, że staną się one prawdą :wink:

 

 

I pod warunkiem, że te 4.4 będzie czystym Androidem :wink:

Tak to jest jak nie masz sprzętu :wink:

Ja pisałem o płynności WP na tanim sprzęcie. Nic więcej, nic że lepszy czy gorszy, tylko o płynności. I tego faktu nie zanegujesz, koniec kropka. 

Na androidzie jest wszystko…

Nawet windowsa xp na tym odpalisz emulatorami, gry z psp, psx, nds itd…

Mozesz nawet zmienic system (np. htc one m7) na firefox os itd. Oczywiscie to zalezy od wsparcia na xda ale skoro pytasz o takie glupie pytania to sie nie gede rozpisywal bo i tak nie zrozumiesz…

Jak się nie ma super mocarnego sprzętu to Windowsa XP nawet nie ma co ruszać, a firefox OS co prawda jest przeportowany na jakieś urządzenia, ale niewiele z tych portów nadaje się do pracy.

Ludzie! On pyta czy Android jest przydatny, a nie czy może zainstalować inny system